גם אנחנו, במטה בנימין, שותפים ליום המעשים הטובים, יחד עם מאות רשויות ברחבי הארץ. ביום זה מעלים על נס את ההתנדבות והעשייה למען הזולת שנעשית כל השנה בשקט ובצנעה.

 

השנה פינקו עובדי המועצה את החיילים בעוגות ושתיה מעשה ידינו, העובדות והעובדים התכנסו לאריזת החבילות ויצאו יחד לבסיסים השונים לפנק את החיילים. את היום הובילו יעל הלל רכזת התנדבות באגף הרווחה במועצה ולעמותת הותיקים במתנ"ס.

 

ראש המועצה, אבי רואה, שהצטרף לעובדים שהתנדבו במהלך היום אמר, "היום הוא יום המעשים הטובים העולמי וגם אנחנו במטה בנימין לוקחים חלק ביום החשוב הזה. נושא החסד ועשיית מעשים טובים צריך ללוות כל אחד ואחת מאיתנו כל יום וכל שעה ויש לברך על כל יוזמה ופעילות התנדבותית למען האחר. ליום מרוכז כזה יש השפעה לאורך כל השנה וכשעושים את זה יחד כקהילה אחת גדולה זה מעצים ומחזק. בעזרת ה' שנזכה לעשות רק מעשים טובים".

 

פעילויות שונות התקיימו ביישובים: אדם, אחיה, גבעת הראל, דולב, חשמונאים, טלמון, כרם רעים, מצפה דני, מצפה יריחו, נופי פרת, נילי, עטרת, רימונים

 

ההתנדבות, הנתינה והחסד הן אבני הבניין של הקהילות בבנימין. במועצה מלווים ומפתחים את תחום ההתנדבות כל הזמן. בעבודה יומיומית ובפיתוח פרויקטים מיוחדים.

 

למידע נוסף על התנדבויות לאורך השנה לחצו כאן

 

אורזים את החבילות

 

מפנקים את החיילים

 

עם החיילים המאושרים