תקצירית פרשת קרח

תאריך: 14/06/2018

סיור מנכ"ל - מנהלים: בסוף השבוע שעבר התקיים עוד סיור בסדרת סיורי מנכ"ל מנהלים, והפעם ביישובים מעלה לבונה, גבעת הראה, גבעת הראל ועלי. מטרת הסיורים היא להכיר לעומק את אתגרי היישוב, ולהביא לידיעת כל מנהלי מחלקות המועצה את תמונת הרוחב של הסוגיות המרכזיות שאותן מקדמים המועצה והיישובים בתחומים השונים. הסיור היה מרשים, מעמיק ומלמד, ואנו מודים להנהגות היישובים על השותפות ועל האירוח.

 

מהפכת המידע ביו"ש: הפורום המשפטי למען ארץ ישראל קידם בשנתיים האחרונות בשיתוף משרד הביטחון, מאגר מידע נגיש שבו ניתן למצוא את החוקים והצווים החלים ביו"ש. לדוגמא: האם כתושבת יו"ש את זכאית לחופשת לידה? האם כתושבי יו"ש אתם צריכים לשלם על שקיות בסופר? האם כתושבי יו"ש יש לכם מה לעשות כדי להתמודד עם זיהום אוויר ליד הבית? עד לאחרונה לא ניתן היה למצוא תשובות לשאלות אלו ואחרות כי המידע לא פורסם, ואם פורסם אי אפשר היה למצוא אותו. פרסום החוק הוא אחד מעקרונות היסוד של הדמוקרטיה וגם לתושבי יו"ש יש זכות לדעת מהו החוק החל עליהם. למאגר החקיקה:

https://www.idf.il /אתרים/הפרקליטות-הצבאית/מחלקת-יועמש-איוש/החקיקה-ביהודה-

והשומרון/. לפרטים נוספים ולייעוץ חינם

http://www.haforum.org/he

 

תמיכה בעמותות:  להזכירכם, טפסי תמיכות לעמותות ניתן להגיש עד 25.6.18. עמותות שטרם הגישו בקשותיהן  - מתבקשות להזדרז בהגשת הטפסים. התבחינים והטפסים נמצאים באתר המועצה www.binyamin.org.il.

 

משרד הפנים: שלוחת משרד הפנים בשער בנימין, בימי ג' בין השעות 8:00 עד 12:00 תפעל בתאריכים: 26.6, 10.7. להזכירכם, לא ניתן יותר להגיש בקשה לקבלת דרכון או תעודת זהות ראשונה – בשל חובת הביומטרי.

 

דרושים/ות:  למועצה אזורית מטה בנימין דרוש אב בית ואחזקה בביה"ס דרך יהודית דולב -  100% משרה. לפרטים נוספים ועמידה בתנאי הסף יש להיכנס לאתר המועצה: www.binyamin.org.il. במידה והנך עונה על תנאי המכרז יש להעביר קו"ח למייל mate@binyamin.org.il. חובה לציין את שם המכרז. לפרטים נוספים - אגף משאבי אנוש 02-6492716.