שם ישוב

שם האחראי

תפקיד

שם בית הכנסת

מספר מתפללי תו ירוק

אדם אמרגי משה גבאי מגד המערב 20
דניאל סייג חבר ועד גבאי שמחת אליהו 46
אלון ידידיה לאו רב הישוב אדם 146
בית חורון רן טאוב מזכיר בית הכנסת המרכזי 100
שומר ישראל 85
מנין אשכנז בבית הקהילה 50
נוסח תימן בית הקהילה 8
גבעון החדשה יהודה ברוינר מזכיר חיי אדם 74
דולב מנחם צור מזכיר ספרדי אולם שמחות 57
נר לרגלי 160
עץ החיים 250
אולפנה 40
חשמונאים דוד רוטר יור ועדת דת י"ד משה 140
10
הרימון 190
32
בית הכנסת הספרדי המרכזי 71
עטרת שלום 40
נתיב אור 40
גלנווד(אולם יפה) 46
220
טלמון שלומי קרן יו"ר צח"י נוה טלמון 80
כוכב יעקב יניב בניטה גבאי בית הכנסת המרכזי 200
אליהו משה יו"ר ועד ביה"כ נוסח תימן 50
כפר האורנים אופיר לוי יו"ר ועד הישוב אהבת ישראל 38
כפר אדומים דלית בן חמו אחראית קורונה ישובית/ עוזרת מנכל כפר אדומים בית הכנסת המרכזי 200
כרם רעים יחזקאל הומינר יו"ר צחי כרם רעים 21
מגרון חנן אדלר גבאי מגרון 65
משה צוקרמן מזכיר בית הכנסת היקב 60
מבוא חורון עמיחי לנגפלד מזכיר חיי ברכה - תימני 50
שירה חדשה  43
קרליבך 17
גנדי 17
רב תכליתי עליון 16
חיי ברכה, נשים 6
חיי ברכה, גברים 35
אולם שמחות 39
נתיבות שבים 30
שירת הלווים, אולם נשים 23
שירת הלווים, אולם גברים 50
בית הכנסת המרכזי 140
מעלה מכמש ברכיה מיכאלי גבאי מנחת יצחק 133
מצפה יריחו נריה מימון גבאי ספרדי מצפה יריחו 100
מימון בן חמו גבאי אברהם אבינו 17
חנן מוריסון גבאי ורב בית הכנסת קול יהודה(קרליבך) 12
מצפה דני גבי קדמון יו"ר צחי וצוות קורונה מצפה דני 43
מצפה כרמים עינת מימון יו"ר צחי בית כנסת מצפה כרמים 55
נופי פרת רפאל מירון מזכיר בית אהרן - ביהכנ"ס המרכזי נופי פרת 85
נחליאל צחי שטאובר גבאי וותיקין 45
נווה צוף עפרה ארנון אחראית קורונה ישובית תימני נצח ישראל 60
ספרדי 65
מרכזי 225
נילי בועז ורשבסקי מתפלל בית הכנסת נילי 23
נעלה קובי אמראבי גבאי בית הכנסת נעלה 37
נריה שי דורון גבאי משכן יהודה 75
דובב בינדיגר יו"ר ועד בית הכנסת המרכזי אולם אירועים נריה 50
בית הכנסת המרכזי האשכנזי בנריה 150
יהונתן כספי גבאי ונאמן קורונה רב תכליתי נריה 50
עמיחי יאיר מובשוביץ גבאי עמיחי 53
עפרה מאיר ברנר גבאי (באישור מזכיר הישוב) בית הכנסת המרכזי עפרה 71
עטרת אשריאל תורג'מן מזכיר בית הכנסת המרכזי עטרת 100
פסגות דביר גרינצויג ראש צחי וקורנה ביישוב בית כנסת המרכזי פסגות 200
יגאל סיני גבאי בית הכנסת הספרדי 65
קידה ברוך גולדרייך מזכיר קידה 65
רימונים יוסף רחמים גבאי בית כנסת וחבר צוות צחי קורונה יישובי בית כנסת רימונים 13
שילה אילן בר-חי מזכיר היכל פנינה 38
קינן 10
הספרדי שילה 75
תפילת חנה 20
שבות רחל שמעיה תירם רכז קורונה המרכזי 43