עדיאל קולמן, בן 32, תושב הישוב כוכב השחר שבבנימין, בן היישוב קשת שברמת הגולן, נהרג בפיגוע הדקירה בירושלים.

עדיאל הותיר אחריו אישה וארבעה ילדים.

 

עדיאל הובא למנוחות הבוקר  בכוכב השחר.

 

צוותי המועצה מלווים את המשפחה והיישוב כוכב השחר בכל אשר יידרש. אנו שולחים תנחומינו למשפחת קולמן וליישובים קשת וכוכב השחר.

 

הרב הראשי לישראל, הרב דוד לאו, ספד לעדיאל,  "כשאתה שואל אנשים מי היה עדיאל, הם בראש ובראשונה מדברים על שילוב של אישיות עדינה שמדברת בנועם אבל בנחישות, בתקיפות, בצורה ברורה, שהיא יודעת בדיוק מה היא רוצה. אישיות גדולה היה עדיאל".

"אני מנסה להרהר על בחור שעומד לחזור הביתה מעבודה מעיר הקודש ולהתכונן עם הילדים עם האישה להכין את הבית לקראת פסח. מי יענה ליתומים עכשיו מה נשתנה? 'איפה אבא', הם ישאלו ובצדק", הוסיף הרב.

 

האלמנה איילת קולמן, סיפרה "בדיוק לפני שבוע חגגנו עשור לנישואים. ככה באמת עם הרבה חלומות להמשך, ושמחה ותקווה ושום מחשבות באמת חלילה על דבר כזה. עדיאל היה בעל אוהב ותומך' ובאמת איתי בכל' אני חושבת שהוא מיוחד שמקבל אותך בכל מקום שאתה נמצא, מקבל ומכיל ואוהב. גם כלפי וגם כלפי הילדים שבאמת איבדו אבא אדיר. בדברים הכי הכי קטנים. הבן שלי לא מפסיק לבכות מי יקח אותו על הכתפיים ומי יראה מה הוא בונה, אבא שמתלהב מכל דבר שהם עושים, ומצחיק אותם ומטייל איתם ומצלם אותם, ובאמת כל כך אוהב אותם אהבת נפש. באמת אובדן מאוד מאוד גדול".

 

במשך שעות ארוכות נלחמו רופאי בית החולים שערי צדק על חייו של עדיאל שהובא במצב אנוש לבית החולים, "בצער רב הננו להודיע כי פצוע הדקירה נפטר מפציעתו למרות מאמצי החייאה ופעולות מצילות חיים. שערי צדק משתתף בצער המשפחה", כך נמסר מבית החולים.

 

ביום ראשון סמוך לשעה 16:47 התנפל המחבל עבד אל-רחמן בני פאדל (28) מהכפר עקרבה שליד שכם על עדיאל ברחוב הגיא, החל לדקור אותו באמצעות סכין ופצע אותו באורח קשה מאוד. המחבל נורה ונהרג על ידי שוטר שהיה בקרבת מקום.