ברכת דרך צלחה לתלמידי בנימין אשר מתחילים השבוע את לימודיהם, ובפרט לילדים העולים לכיתה א'. ברכות גם לילדי הגנים, המעונות, ולצוותים המסורים השוקדים על חינוכם של ילדינו. זו הזדמנות להודות גם לאנשי אגף החינוך ואגף הביצוע שעמלו ללא לאות בכדי לפתוח את שנת הלימודים כסדרה ללא תקלות.

 

מחלקת החינוך היסודי מברכת את מנהלי בתי הספר החדשים שהצטרפו אלינו השנה: יונתן שיף – בית הספר אדם ועולמו ביישוב אדם; מתניה ויינברגר – בית הספר "אור לציון" ביישוב כוכב יעקב; ערן מרגלית – בית הספר נטעים בנים במבוא חורון; ליאת לוי – בית הספר בניל"י. שנה טובה ומבורכת.

 

שנה חדשה במעונות

בשעה טובה, ביום רביעי י"ח באלול, 29.8.18, נפתחה שנת הלימודים במעונות-היום ביישובי בנימין. התחדשנו השנה בשלושה מבנים חדשים - ביישובים עפרה, כוכב יעקב וכפר אדומים. נאחל הצלחה לכל התינוקות הבאים בשערי המעונות ובהצלחה גם לכם ההורים ולכל צוותי החינוך.

בהמשך להודעתנו על כנס החירום בו הוחלט להשבית את מערך מעונות-היום בכל הארץ, הרינו להבהיר כי המועצה תומכת במאבק על תנאי השכר והעבודה של מטפלות המעון, אך בשל תקנות שונות שהרשות מחויבת בהן לא נוכל להשתתף בהשבתת המעונות. לכן המעונות בבנימין יפעלו כסדרם גם אם תתקיים שביתה ארצית.

 

פתיחת השנה בגני הילדים

מחלקת גני ילדים מאחלת לילדי הגנים ולהוריהם שנת לימודים מבורכת. הנה שעות סיום הלימודים בימים הראשונים בגן: בגני חובה - יתקיימו הלימודים כסדרם בין השעות 07:30 - 14:00, למן היום הראשון (הורים המעוניינים לקחת את ילדיהם מוקדם יותר יורשו לעשות זאת בתיאום עם הגננת). בגנים שמבקרים בהם ילדים בני 4-3  - ביום הראשון לשנת הלימודים יתקיימו לימודים בשעות 07:30 - 10:00; ביום השני לשנת הלימודים בשעות 07:30 - 11:00, מהיום השלישי והלאה יתנהלו הלימודים כסדרם. ילדים שזו להם שנת לימודיהם השניה בגן הילדים, ישהו בגן החל מהיום הראשון עד השעה 14:00.