בנוכחות אלפי מטיילים התקיים אירוע מרגש לזכרה של רנה שנרב הי"ד, שנרצחה בפיגוע בשישי שעבר בדרכה למעיין דני. 

ראש מועצת בנימין ישראל גנץ וראש עיריית לוד יאיר רביבו פתחו את השיירה בדרך אל המעיין ביחד עם עם המטיילים הרבים שנכנסו למים הנקיים במעיין המדהים. 

לאחר מכן עלו המטיילים לעצרת לזכרה של רנה. 

ראש מועצת בנימין ישראל גנץ, אמר "אפשר לראות במעין דני היום את טובי בניה של ישראל מכל הארץ, אנחנו נחזק את האחיזה ונרבה חיים. נבנה ביישוב דולב שכונה לזכרה של רנה הי"ד, נעמיק את השורשים ונמשיך להינות במעיין דני - מקור מים חיים". 

ראש העיר לוד יאיר רביבו ציין כי "בשבוע המטלטל הזה החלנו שאנחנו מרימים את הראש עם משפחת שנרב היקירה וממשיכים את הדרך שרנה הי"ד רצתה. נמשיך לטייל בארצנו וליישב את הארץ.  מודה למועצת בנימין ולישראל גנץ שכבר הפכה למשפחה ושנראה רק טוב בעם ישראל". 

אורה שנרב, אחות של רנה, אמרה "אנחנו בני ישראל לא מוותרים ובוחרים בחיים. נתנדב ונשמח, כמו שרנה רצתה תמיד.  רנה תמיד תהיה חסרה בכל דבר שנעשה, אבל נזכור אותה מתוך שמחה. תודה לכל מי שהגיע לחזק אותנו."

דבורה גונן, אימו של דני גונן שנרצח בסמוך למעין לפני 4 שנים אמרה, "יש לנו עכשיו זמן זהב שכל פרט בעם ישראל לזקוף קומה, לא לסמוך על הניסים והגיע הזמן להתחזק גם בעשייה. קוראת לכולם לעשות חשבון נפש בשביל שנמנע את האירוע הבא".

האירוע נחתם בשירה מרגשת של ההמנון הלאומי התקווה ושירת אני מאמין.