דלג לתוכן העמוד
השבוע בבנימין ט"ו בסיון 26.05.21

אינטרנט מהיר בבנימין – עד יולי 2022

בחודשים האחרונים עבדה המועצה לקדם את אספקת האינטרנט המהיר ליישובי בנימין. בלשכת ראש המועצה מטפלים בנושא באופן נמרץ וסבורים שבע"ה עד חודש יולי 2022 יהיה אינטרנט מהיר בכל היישובים.

בשבועות הקרובים תצא המועצה למכרז גדול שיאפשר לחברות תקשורת להתחרות על מתן שירותי תקשורת מהירים ויציבים יחד עם שירות לקוחות מהיר ואיכותי, וכל זאת במחיר זהה למחיר כיום.  כוח הקנייה של המועצה גדול ומקצועי ויאפשר לאינטרנט המהיר להגיע לכולם. מהלך הביצוע יעשה בשיתוף עם מזכירויות היישובים.

כעת אתם התושבים מתבקשים לסייע ולהשפיע באמצעות מילוי סקר קצר. הסקר מסייע בידי המועצה לדייק את הצרכים מול הספקים והעוסקים בפרויקט. היכנסו לסקר.

 

הסדרת כיתות הכוננות ביישובי עוטף ירושלים

לאחר מספר שנים בהן עברה אחריות אבטחות יישובי העוטף (גבעון החדשה, בית חורון, ענתות, כפר אדומים, אלון, נופי פרת) למג"ב וכתוצאה מכך נפגעו הכלים והכשירויות של כיתות הכוננות, כעת, לאחר שיח ממושך בין הנהלת המועצה לגורמי הצבא, מערך כיתות הכוננות ביישובים אלו הוסדר.

ראש המועצה וסגנו רפול אנגל ממשיכים במאמצים להשיב את האחריות לאבטחה השוטפת ביישובים הללו תחת צה"ל ובמקביל לבצע שיפורים במצב הקיים. תודה לאלוף פיקוד המרכז תמיר ידעי על הקשב והפעולות שסייעו להסדרת מערך כיתות הכוננות.

 

אחרי שנה ורבע – אין חולי קורונה ביישובי בנימין

בשעה טובה, אחרי שנה ורבע של מגיפת הקורונה, נכון להיום אין חולי קורונה בכל יישובי המועצה. נקווה שהמספר האפסי הזה ישאר. בהזדמנות זו נודה לצוותים ביישובים ולצוות הקורונה של המועצה.

 

סדנת ניהול זמן לבעלי העסקים בבנימין

היחידה לקידום עסקים במועצה מזמינה את בעלי העסקים תושבי בנימין לסדנה לרכישת כלים לניהול זמן. נלמד להגיע לכל המשימות ולהישאר רגועים וממוקדים במטלות העסק וגם בחוויה עם המשפחה. יום רביעי כ"ט בסיון - 9.6 במשרדי המועצה בשער בנימין. השתתפות ללא עלות. הרשמה חובה באתר המתנ"ס. מספר המקומות מוגבל.

 

שולחים חבילות מפנקות לחיילים של כל משפחה בבנימין

יש לכם בן משפחה בצבא? אנחנו רוצים לשמח אותו/ה יחד איתכם ולשלוח מארז מפנק עד לבסיס. אנחנו נעביר לחייל/ת שלכם חבילה מושקעת עד לבסיס בעלות מסובסדת של 50 ש"ח לתושבי המועצה. על כל 10 חבילות שישלחו המועצה תתרום חבילה לחייל בודד או נצרך.

המארז כולל: חולצה עם כיתוב אישי, מארז מתוקים ופיצוחים, פותחן בירה ועוד. לפרטים נוספים ולרכישה

 

תמיכות בעמותות וארגונים למען הציבור לשנת 2021

בקשה לתמיכה מהמועצה ניתן להגיש עד לתאריך ו' בתמוז, 16.6.21. את הבקשה יש להגיש באופן מקוון באתר המועצה.

 


שבוע טוב חזור