דלג לתוכן העמוד
השבוע בבנימין ג' באלול 11.8.21

פועלים כל העת בדרישה לשיפור מצב העומס בכבישי בנימין

במסגרת השיח בין ראש המועצה ישראל גנץ למפקד עוטף ירושלים תנ"צ יובל שלמה על צעדים להקלה על העומס בכביש אדם-חיזמה, לבקשת המועצה מפקד העוטף יבחן את היבטי התנועה לכלי רכב הבאים מכיוון קלנדיה לכביש אדם-חיזמה. לפי ניתוח שערכה המועצה, למעלה מ-80% מהנסועה בכביש זה מגיעה מכיוון רמאללה והאזור. בעבר כלי הרכב הבאים משם נסעו בעיקר דרך מחסום קלנדיה ולא נכנסו לכיוון אדם-חיזמה.

בנוסף, המועצה ממשיכה את ההליך המשפטי נגד החלטת עיריית ירושלים נגד ההחלטה החד צדדית והבלתי מידתית לסגור את הנתיב השמאלי לתנועת תחבורה ציבורית לכל שעות היממה וכן לסגירת הרחובות שמימין לכביש בין 6 ל-9 בבוקר.

במעבר חשמונאים יוצא לפעול הליך התכנון להרחבת המעבר והוספת מסוף ונתיב ממנו, כפי שסוכם בפגישה בין נציגי המועצה לבין אנשי משרד הבטחון.

מספר מאומתי הקורונה ביישובים

נכון להיום 325 מאומתים ב-186 בתי אב בלמעלה מ-30 יישובי המועצה. מספר המאומתים ביישובים הכפיל את עצמו תוך שבוע. חולה אחד מאושפז בבית החולים. צוות הקורונה של המועצה ממשיך בקליטת הנתונים ובסיוע וליווי לצוותים היישוביים.

שימו לב כי לפי ההנחיות החדשות של משרד הבריאות, הורה שנמצא עם ילד מאומת (בן פחות מגיל 12), חייב גם כן בבידוד גם אם הוא מחוסן. באתר המועצה מתעדכן מידע אונליין על מועדי מתחמי בדיקות הקורונה בבנימין.

חופשה מרוכזת לעובדי המועצה בשבוע הבא

בשבוע הבא עובדי המועצה ייצאו לחופשה מרוכזת. בשל כך, לא תהיה קבלת קהל ולא יינתן מענה טלפוני. למקרים דחופים ניתן לפנות למוקד השירות 106 בטלפון: 02-9977106 או באמצעות הווטסאפ: 0525666106.

משלבים ידיים לבטחון התושבים

בשבועיים האחרונים הרחיבה מחלקת רישוי עסקים ופיקוח עירוני במועצה את שירות השיטור המשולב למערב בנימין. מדובר בשיתוף פעולה בין משטרת ישראל לבין הרשות המקומית. השיטור המשולב קיים מזה ארבע שנים במזרח בנימין ומגביר את תחושת הביטחון של התושבים ומשפר את איכות חייהם במרחב הציבורי. הפעילות המשותפת תורמת לסדר ולביטחון ביישובים.

דרושים

לבתי הספר בבנימין דרושים מנקים. לפרטים יש לפנות למחלקת יסודי בטלפון 02-9700601.


שבוע טוב חזור