דלג לתוכן העמוד
השבוע בבנימין כ"ג בתשרי 28.9.21

המועצה חתמה על הסכם גדול להנחת סיבים אופטיים בכל יישובי בנימין

בטקס חגיגי שהתקיים בתחילת החודש ולאחר מאמצים ופעולות רבות, חתם ראש המועצה על הסכם גדול להנחת הסיבים האופטיים לאינטרנט מהיר בכל יישובי המועצה. תושבים שיהיו מעוניינים להתחבר לתשתית הסיב האופטי יהנו ממהירות גבוהה של עד 1 ג'יגה ומציוד קצה מתקדם לבית שיאפשר קליטת WIFI חזקה. המצטרפים יוכלו לבחור בין אינטרנט מהיר באמצעות סיבים אופטיים או באינטרנט מסונן מהיר על גבי סיבים אופטיים אותו יספקו באינטרנט רימון..

ההסכם מבטיח שהשוק ישאר פתוח לתחרות בכל מצב. חברת התקשורת המאוחדת ׳נט-פייבר’ בשיתוף אינטרנט ׳רימון׳, חברת ׳טלראן׳ וחברת X-Fiber זכו במכרז והם יכנסו לעבודה ממש בזמן הקרוב.

עשרות אלפי מטיילים מכל הארץ באתרי התיירות והטבע של בנימין

בימי חול המועד סוכות פקדו את אתרי הטבע והתיירות של בנימין עשרות אלפי אנשים מכל רחבי הארץ. הם הגיעו בעקבותיכם התושבים, ובעקבות הפרסום לציבור הרחב.

כ-2,000 איש השתתפו בביקורים בארמונות החשמונאים ליד יריחו שאירגנה המועצה באמצעות בית ספר שדה עפרה. גם לאתר שילה הקדומה הגיעו אלפים. המעיינות במערב ובמזרח היו מלאים עד אפס מקום וכך גם המסלולים. תודה לאגף התיירות על אחזקת האתרים לאורך השנה ובימי החג בפרט.

מוזמנים ללמוד איתנו אנגלית

כדי לשפר את אפשרויות התעסוקה ואת תחומי הידע שלכם, אתם חייבים אנגלית טובה או לפחות סבירה. הצטרפו לתושבים שכבר רכשו את השפה.

נשארו מקומות אחרונים לקבוצה נוספת בקורס האנגלית של בנימין טק בשער בנימין. הקורס פרונטלי וייארך 3 חודשים - מתחילים ביום שלישי הקרוב 5.10. פרטים נוספים ורישום באתר בנימין-טק. מסובסד לתושבי בנימין.

פותחים את החורף בתרבות טובה

תושבי בנימין מוזמנים למבחר הצגות והופעות משובחות בהיכלי התרבות הקרובים ובבריכת הסולטן, במחירים מיוחדים ומסובסדים על יד המתנ"ס. פרטים נוספים באתר מתנ"ס בנימין.

הפרויקט של רביבו – מגיע לתושבי בנימין

מפעל הפיס , המועצה והמתנ"ס מזמינים את תושבי בנימין להופעה המעולה של "הפרויקט של רביבו" שתתקיים בי"א בחשון, 17.10.21 בתיאטרון ירושלים. רכישת כרטיסים באתר המתנ"ס.

הורים לצעירים – הרצאות במיוחד בשבילכם!

כהורים לצעירים אתם ודאי עומדים בפני אתגרים ותהיות על הדרך הנכונה להתנהל ולהתמודד. אנחנו מזמינים אתכם להרצאות מקצועיות בזום שיסייעו לכם ויעשירו את דרכי החשיבה בנושא. קישורים להרצאות באתר המתנ"ס.

ההרצאה הראשונה ביום ראשון הקרוב - עם הפסיכולוג דוד בנאי. מרצה בכיר, מנחה הורים ומטפל. על התהליכים ההתפתחותיים והנפשיים ומה תפקידנו כהורים. כ"ז תשרי 3.10 בשעה 20:45.

ההרצאה השניה עם ד"ר שירה סובול – על שימוש והתנסות בסמים בקרב הצעירים. יום שני ה' בחשוון 11.10.


שבוע טוב חזור