דלג לתוכן העמוד
השבוע בבנימין כ' בכסלו 24.11.21

בחנוכה באים לטייל בארמונות החשמונאים

תושבי בנימין מוזמנים להגיע לארמונות החשמונאים בימי החנוכה. המועצה מארגנת את הביקורים באתר החשמונאי הקדום והמפואר של ממלכת החשמונאים ביריחו. בימים רביעי וחמישי תוכלו להגיע (בהרשמה מראש) עם כל המשפחה ולהכיר את שרידי הממלכה המפוארת בהדרכת בית ספר שדה עפרה, בארגון המועצה ובאישור כוחות הבטחון.

יש להגיע עם כלי רכב פרטיים. תשלום 20 ₪ לאדם. מהרו לרכוש כרטיסים באתר המועצה. מספר המבקרים מוגבל.

עוד בחנוכה: הראו לילדים את שושקי בארמונות החשמונאים – סרטון חווייתי שממחיש את חווית החנוכה באתר הקדום. חפשו ביוטיוב המועצה.

שירותי משרד הפנים והפקת מסמכים באמצעות המועצה

שירותי משרד הפנים ניתנים באמצעות המועצה. כל המידע על כך עומד לרשותכם באתר המועצה. שימו לב כי לא ניתן לקבל שירות בנושא חידוש דרכון או הנפקת תעודת זהות ביומטרית משום ששירותים אלה כרוכים בהתייצבות אישית.

תושבי בנימין מוזמנים לקבל במהירות ובקלות את מגוון שירותי הממשלה בעמדות ממשל זמין שהוצבו עבורכם. בעמדה מגוון שירותים כגון: חידוש רישיון נהיגה, חידוש רישיון רכב, בקשה לתעודת לידה/פטירה, הנפקת ספח תעודת זהות (קיימת, לא חדשה), חתימה על כרטיס אדי ועוד. השירות ניתן בשעות פעילות המועצה בימים א'-ה' בין השעות 08:00-16:00 ללא תיאום מראש.

במזרח בנימין - במשרדי המועצה בשער בנימין. במערב בנימין – במשרדי שלוחת המועצה בנעלה.

למעלה מ-5,000 תלמידים יפתחו את קייטנות החנוכה של המועצה

קייטנות בנימין לחנוכה יוצאות לדרך  ביום שלישי ייפתחו שערי הגנים ובתי הספר לקייטנות ובהם ישתתפו למעלה מ-5,000 ילדי הגנים ובתי הספר עד כיתות ג'. הצוותים כבר קיבלו את החומר הפדגוגי והציוד מחולק למוסדות. יש לשלוח ארוחת עשר ובקבוק מים. לילדי בתי הספר, יש לשלוח גם מסיכה. הקייטנה בגנים היא בין השעות 07:30 עד 13:00 ובבתי הספר מ 07:45 עד 13:00.

5 בתי ספר בבנימין עלו שלב בתחרות החלל הארצית

מועצת בנימין מאחלת הצלחה רבה לחמשת בתי הספר היסודיים בבנימין שעלו לשלב השני בתחרות החלל הארצית של משרד החינוך. המועצה מעודדת ומכוונת למצויונות ולחדשנות ושמחה שתלמידי בתי הספר וצוותי החינוך מגיעים לרמות הכי גבוהות שיש.

בתי הספר שעלו לתחרות: ביה"ס אהבת תורה באדם, ביה"ס בית חורון, ביה"ס פסגות, ביה"ס בנים נחלת בנימין בעפרה, וביה"ס אהבת יצחק בנים בכוכב השחר.

יישר כוח ובהצלחה בהמשך שלבי התחרות!

היחידה לקידום עסקים במועצה מזמינה את בעלי העסקים להתמקצע

סדרת מפגשי החורף לבעלי העסקים בבנימין יוצאת לדרך בכל רחבי בנימין. בנימיןBUZZ קהילת העסקים של בנימין מזמינה אתכם לסדנה לימודית ולהיכרות עם בעלי עסקים נוספים בבנימין. הסדנאות יתקיימות בשער בנימין, בבית חורון, בכפר אדומים, ובעלי.

מפגש אחד יכלול סיור ומפגש עם עסקים במועצת נחל שורק.  מספר המקומות מוגבל.

להרשמה - חפשו בגוגל: "בנימין באזז".


שבוע טוב חזור