דלג לתוכן העמוד
השבוע בבנימין י"א בטבת 15.12.21

דוחים בשאט נפש את דברי ההסתה של שרים בממשלה

מועצת בנימין דוחה את האמירות שיוצאות מקרב שרים בכירים בממשלה המשתפים פעולה עם הקמפיין השיקרי שמובילים ארגוני שמאל קיצוני במימון האיחוד האירופי בנושא "אלימות המתנחלים". השר לבטחון הפנים העלה את דברי ההבל נגד מתיישבי יו"ש בשיחות רשמיות עם האמריקנים ובבמות בינלאומיות נוספות.

ראש המועצה ישראל גנץ אמר בכלי התקשורת כי "אלו דברי הסתה שמתירים את דם המתיישבים וחיילי צה"ל. מדהים איך אל מול עשרות ארועי טרור של ערבים מדי יום, השר לבטחון הפנים בוחר להשתלח בדברים שיקריים נגד מתיישבי יו"ש החלוצים. אני דורש מראש הממשלה בנט להתנער מדברי הבלע ולהוקיעם פומבית".

משקיעים בקידום ההייטק – נפתחה גילדה מקצועית חדשה

אם אתם מתכנתים או מפתחים, זה יעניין אתכם מאד. אחרי עבודה מקצועית והשקעה רבה, בנימין-טק בשיתוף המועצה יוצאים במיזם מיוחד עבור מתכנתים ומפתחים תושבי בנימין.

הקהילה המקצועית שהוקמה תאפשר לכם לפגוש אנשים מנוסים ובכירים מהתחום, לחלוק ידע, להגדיל את קשת הקשרים וללמוד יחד. המיזם יושק בכמה מוקדים ברחבי בנימין – במערב, בשער בנימין ובגוש אדומים ולכם נשאר רק להירשם ולבוא! פרטים באתר בנימין טק.

תרבות של חורף חם בבנימין. ההופעה הקרובה - נרקיס

מתנ"ס בנימין עומד בפני חורף סוער של ארועי תרבות למענכם תושבי בנימין. כדאי לעקוב אחר הפרסומים בקבוצות בנימין עכשיו.

להופעה של נרקיס מוזמנות נשות בנימין מגיל 18 ומעלה. יום שני, ח' בשבט, 10.1.22 בהיכל התרבות במודיעין. לפרטים ולרכישת כרטיסים היכנסו לאתר מתנ"ס בנימין (מספר הכרטיסים מוגבל).

ערב הוקרה למשפחות השכולות בבנימין

מועצה אזורית בנימין מצדיעה למשפחות השכולות שיקיריהן נפלו במערכות ישראל ובפעולות האיבה. האגף לשירותים חברתיים מזמין את המשפחות היקרות לערב הוקרה והופעה של רמי קליינשטיין. יום ראשון, כ"ט בטבת, 2.1.22 בשעה 20:30 ב'יקב פסגות'. לפרטים נוספים ולרכישת כרטיסים לאירוע היכנסו לאתר המועצה.

בית המשפט קיבל את עמדת מועצת בנימין לבניית שכונה בשילה

השופטים דחו את עתירת ארגוני השמאל הקיצוני "יש דין" ו"מקום" וכן תושבי תורמוסעיא נגד בניית השכונה ביישוב שילה. בית המשפט קבע כי אין בסיס לטענת העותרים והורה כי העותרים ישלמו למועצה, ליישוב שילה ולמדינה הוצאות משפט על סך 20,000 ש"ח. בכך נסללה הדרך לבניית שכונה דרומית ביישוב שילה ובה יבנו 52 יחידות דיור.

מה הסיפור שלכם?

הספריה האזורית במתנ"ס מכריזה על פתיחת תחרות הסיפור הקצר לשנת תשפ"ב ומזמינה את תושבי בנימין מגיל 17 ומעלה להשתתף בתחרות נושאת פרסים. מועד אחרון למשלוח היצירות:  יום חמישי, י"ח בשבט, 20.1.22. הסיפורים הזוכים רואים אור בעיתון המועצה 'ארץ בנימין'. תקנון התחרות והרשמה - באתר מתנ"ס בנימין.


שבוע טוב חזור