דלג לתוכן העמוד
השבוע בבנימין י"ז בשבט 19.01.22

10 מתחמי קורונה הוקמו על ידי המועצה ובתפעולה

בהתאם להחלטת ראש המועצה ישראל גנץ כי המועצה תיקח אחריות ותקים מתחמי בדיקות קורונה שיפעלו על ידה ובאחריותה, הוקמו השבוע 10 מתחמי בדיקות בפריסה רחבה ביישובי בנימין. זאת לצד המתחמים הקיימים שחלק הוקמו גם כן בדחיפת המועצה כמו מתחם היבדק וסע בשער בנימין.

המתמחים שהוקמו השבוע בפריסה רחבה ביישובים מקלים על העומס ומקצרים את התורים ומנגישים את הבדיקות לתושבים שחוסכים נסיעות והמתנה. מערך הקורונה של המועצה נותן מענה מיידי לכל בעיה שצצה במתחמים.

אדם, עפרה, כוכב יעקב, נריה, נעלה, מצפה יריחו, ענתות, כפר אדומים, מבוא חורון ומתחם נוסף נייד ומדלג לתגבור. מועדי כל המתחמים מתפרסמים אונליין באתר המועצה.

במתחמי המועצה תתאפשר בדיקה לתושבי בנימין בלבד בהצגת תעודת זהות עם רישום מגורים ביישובי בנימין.

הנחיות חדשות – אנחנו כאן כדי לסייע לכם להבין

ביום רביעי נכנסו לתוקפן הנחיות חדשות ששינו את כללי הבידוד למי שנחשף למאומת וכן למאומתים עצמם. באתר המועצה (נגיף קורונה) עיבדנו עבורכם את המידע בשפה ברורה. תמצאו שם את ההנחיות שבתוקף.

בנוסף, צוות הקורונה ודוברות המועצה זמינים לכם לשאלות הסבר בדף הפייסבוק של המועצה. היכנסו לדף: מועצה אזורית בנימין, כנסו לפוסט המיועד ותוכלו לשאול בתגובות.

מועצת בנימין היא הרשות הראשונה שמתחברת לשירותי הממשלה בדיגיטל

פרויקט משותף לרשות התקשוב הממשלתי ולמועצה הושק שירות חדש לתושבים במסגרתו יכול כל תושב במועצה להתחבר באופן נוח למרחב האישי שלו ברשות באמצעות מערכת ההזדהות הלאומית ולדלג לאזור האישי הממשלתי בלחיצת כפתור אחת וללא הזדהות נוספת.

בנימין היא הרשות המקומית הראשונה בארץ שיוצאת עם השדרוג הדיגיטלי. ברשות התקשוב הממשלתי רואים במוצר את דור העתיד של הקשר בין האזרח לבין הרשות המקומית שלו וכן עם משרדי הממשלה.

כעת, תושב בנימין יכול להיכנס למרחב האישי, להנות ממילוי אוטומטי של טפסים לרשות, לקבל סטטוס על פניותיו למוקד שירות 106 ועל השירותים הדיגיטליים שבהם פנה לרשות, לנהל את התורים שקבע עם נציגי המועצה, ובמקביל, לדלג לאזור האישי שלו בממשלה ללא הזדהות נוספת. המערכת מאפשרת גישה מאובטחת לכ-175 שירותים דיגיטליים ויישומים להם נדרש תהליך זיהוי חזק. באזור האישי הממשלתי ניתן להעביר בעלות על רכב פרטי, לעדכן ספח ת"ז, להנפיק רישיון רכב, להגיש תלונה במשטרה, לפתוח תיק בבית דין רבני, להפקיד צוואה, ולהיכנס למערכות שונות כגון נט המשפט, הר הביטוח, מערכת נתוני אשראי ומערכות נוספות.

ההרשמה לגני הילדים ולכיתות א' מסתיימת ביום ראשון

תקופת הרישום לגני הילדים ולכיתות א' בעיצומה ותסתיים ביום ראשון הקרוב (כ"א בשבט, 23 בינואר). גם ילדים הממשיכים בגן בשנה הבאה צריכים רישום. ההרשמה נעשית באופן מקוון באתר המועצה בצורה קלה ונוחה.

לתמיכה טכנית ניתן לפנות (במועד הרישום) למוקד הרישום בטלפון 02-9977200 בימים א'-ה' בין השעות 8:00 ל-15:00. ודאו כי כתובת המגורים שלכם רשומה ביישובי בנימין.

גליון "ארץ בנימין" אצלכם בתיבות הדואר

עיתון "ארץ בנימין" מחולק השבוע ביישובים. הגיליון מוקדש הפעם למשפחות לילדים עם צרכים מיוחדים - לקראת חודש 'פברואר יוצא מן הכלל' בו יקיימו מתנ"ס בנימין והמועצה סדרת אירועים בנושא. מוזמנים לקרוא את התוכן העשיר ולהגיב.


שבוע טוב חזור