דלג לתוכן העמוד
השבוע בבנימין כ"ב באדר א' 23.02.2022

חדש: 'מרכז גישור בנימין' נפתח למען התושבים

תושבי בנימין מוזמנים מהיום ליישב סכסוכים בגישור מקצועי וקרוב לבית, בהנחיית מגשרים מקצועיים ובמחיר סמלי. התיקים הראשונים במרכז כבר נפתחו.  מרכז הגישור שהוקם על ידי המועצה עוסק בסכסוכי שכנים, סכסוכים עסקיים, מחלוקות בין תושב ליישוב, מחלוקות בקהילה וכדו'.

המרכז מציע קורסי גישור במחיר מסובסד במזרח ובמערב בנימין. נותרו מקומות אחרונים בקורס במזרח בנימין. הקורס במערב בנימין יפתח ביום ראשון הבא.

לפתיחת תיק גישור ולהרשמה לקורס המגשרים היכנסו לאתר המועצה.

הגשת בקשות לזכאות בועדת אפיון לתלמידי בתי הספר והגנים

ועדת זכאות ואפיון דנה בזכאותו של התלמיד לקבל שירותי חינוך מיוחדים בבית ספר לחינוך מיוחד או בכתה מקדמת/ גן מיוחד או בחינוך הרגיל כתה גן עם סל אישי. לוח הזמנים להגשה לועדות זכאות ואפיון:

  • ועדות חדשות לילדי בית ספר יתקיימו עד 15/5/22
  • ועדות חדשות לילדי הגיל הרך יתקיימו עד 31/5/22

תלמידים חדשים בבתי הספר והגנים- באחריות בתי הספר / מנהלות הגן להעלות את מסמכי הועדה לפורטל משרד החינוך עד 31.3.22. לאחר תאריך זה לא ניתן יהיה לפתוח פניות במערכת .

ילדי מעונות - באחריות ההורים / מנהלת המעון/ משפחתון להעלות לאתר המועצה (מחלקת חינוך מיוחד) את מסמכי הועדה עד 31.3.22. באתר ניתן למצוא הסבר מפורט על המסמכים להגשה לועדה.

מחלקת חינוך מיוחד עומדת לרשותכם בכל שאלה:

רונית רכזת חנ"מ בתי ספר מ"מ+ממ"ד 02-9977185. יוליה רכזת חנ"מ גיל הרך מ"מ + ממ"ד 02-9977248. רינת רכזת חנ"מ מגזר חרדי 02-9977194.

תלמידים עם צרכים רפואיים – בשבוע הבא תיפתח תקופת הבקשות

תלמידי החינוך הרגיל עם צרכים רפואיים הדורשים טיפול פולשני בשגרה או השגחה במצב מסכן חיים, ועומדים בקריטריונים הנדרשים לכך, זכאים לסיוע רפואי במסגרת ימי הלימודים.
המערכת פתוחה להגשת בקשות חדשות לשנה"ל תשפ"ג מתאריך 1.3.22 עד 31.5.22.

את הבקשה יש להגיש באתר המועצה באופן מקוון. היכנסו לדף מחלקת חינוך מיוחד > הגשת בקשה לועדה רפואית. מידע נוסף ולרשימת הקריטריונים באתר המחלקה לחינוך מיוחד או בטלפון: 02-9977195.

"הורים בנעלי בית רכות" - חוזרים לסדרת הרצאות מרתקת

מחלקת משפחה במתנ"ס מזמינה אתכם, הורי בנימין לסדרה של ארבע הרצאות לגיל הרך בנושאים:

משחק והתפתחות, ויסות חושי ורגשי ותפיסת הזמן אצל ילדים ועוד נושאים משמעותיים וחיוניים לגיל המשמעותי ביותר להתפתחותם של ילדים.

הרצאה ראשונה: משחק בגיל הרך ע"י דר' רינת גולד קלינאית תקשורת, ביום שני הקרוב כז' אדר א', בשעה 20:30. לפרטים נוספים ולהרשמה היכנסו לאתר המתנ"ס. שם תמצאו את לוח ההרצאות המלא ותוכלו להירשם.

קייטנות פסח – ההרשמה תיפתח בעוד שבועיים

גם השנה מועצת בנימין מפעילה את קייטנות פסח לילדי הגנים ותלמידי כיתות א'-ג'. הקייטנה תהיה במשך 5 ימים. עלות 100 ₪ לילד בלבד. הרישום באתר המועצה יפתח בעוד כשבועיים בתאריך י' באדר ב', 13.3.22.

דרושים

כל משרות הדרושים מתפרסמות באתר המועצה. לאגף לשירותים חברתיים דרוש/ה עו"ס ילדים בסיכון/חוק נוער ב 75% משרה. הדרכות קבועות, תחילת עבודה מיידית. קו"ח יש לשלוח לדוא"ל revaha@binyamin.org.il.


שבוע טוב חזור