דלג לתוכן העמוד
השבוע בבנימין י"ג באדר ב' 16.3.22

פועלים להכניס את יהודה ושומרון לתכנון הכללי של מדינת ישראל

במשך שנים תוכניות האב הארציות בכל התחומים לא כללו את אזור יו"ש והתשתיות נראות בהתאם - תושבי בנימין חיים את  ההשלכות החמורות של היעדר תכנון מדי יום.

ראש המועצה עוסק באתגר הזה מדי יום ויחד עם הנהלת המועצה שם למטרה להפוך את בנימין ואת יו"ש לחלק בלתי נפרד מתוכניות אלו. יש התקדמויות משמעותיות בתחום.

השבוע פגשו ראש המועצה ישראל גנץ וסגנו רפול אנגל את מר שלומי הייזלר, יו"ר מטה התכנון הלאומי במשרד הפנים, לסיור במערב בנימין. בסיור הוצגו הסוגיות לקידום תכנון כביש 4431, הובהר כי זהו נתיב תחבורה הכרחי להרחבת התב"ע בפרט ולחיי התושבים בכלל.

בגוש טלמונים הסיור עסק בהיקף הצמיחה והפיתוח העתידי בישובי הגוש, באתגר התחבורתי העצום הקיים כיום והצורך הדחוף בעורק תחבורה מקשר בין ישובי הגוש לכביש 443.

יו"ר המטה הבין את החשיבות האסטרטגית כמו גם את הצורך הגדול לחיי שגרה שוטפים והביע נכונות לקדם את תוכניות האב הארציות ביהודה ושומרון ובאזור בפרט. נקבעה פגישת המשך עם אנשי המקצוע לקידום הנושא.

נפתחה ההרשמה לקייטנות פסח

ילדי בנימין בגנים ועד כתה ג' מוזמנים להירשם לקייטנות פסח של המועצה. ההרשמה תסתיים ביום ראשון כ"ד באדר ב' 27.3. הקייטנה תתקיים במשך 5 ימים בתאריכים ו' עד יב' בניסן,  7-13.4 (לא כולל יום שישי).  שעות הפעילות בגנים: 7:30 עד 13:00. בבתי הספר: 7:45 עד 13:00. ההרשמה קלה ופשוטה דרך אתר המועצה. עלות 100 ₪ לילד סה"כ.

מוקד הרשמה לכל שאלה או בעיה יפעל בימי הרישום בטלפון 02-9977200 בין השעות 8:00-16:00.

צוות הקייטנות של המועצה ערוך ומוכן ברמה הפדגוגית והחווייתית כדי לספק קייטנות מוצלחות ומהנות יחד עם רכזות הקייטנה לאלפי ילדי בנימין.

חזרנו לקבל קהל במשרד המועצה

אנו שמחים לעדכן כי קבלת הקהל במועצה חזרה למתכונת רגילה. קבלת קהל נעשית בתיאום מראש בשער בנימין או בשלוחת המועצה בנעלה.

לא חייבים להגיע! שידרגנו ושיפרנו את דרכי ההתקשרות עם מחלקות המועצה וכיום אתם יכולים לעשות פעולות דרך האינטרנט. מי שרוצה להיפגש עם נציג מוזמן לעשות זאת דרך מערכת זימון תורים כדי לקבוע את הזמן הנוח לו ולבחור באפשרות של פגישה טלפונית, בוידאו או פרונטאלית. מומלץ מאד להיכנס לאתר המועצה ולבדוק אם אפשר לחסוך את ההגעה ואת הזמן היקר שלכם.

קהילת ההייטק בבנימין במפגש נוסף

מפתחי ומפתחות בקאנד! BinyamintechGuilds - הגילדה המקצועית להייטקיסטים בבנימין מזמינה אתכם למפגש הקרוב של סדרת החורף:  Hands-On Dev Session: Helm and helm charts  בהנחיית יעל גרין. יום רביעי הקרוב ב-20:30 |במתחם בנימין טק בשער בנימין. זו הזדמנות מעולה להכיר אנשים נוספים מהעולם שלכם, להתחבר, לשתף ידע, ולהיות חלק ממשהו חדש שקורה בהייטק בבנימין. האירוע הבא בסדרה: 30.3 בכפר האורנים. כל הפרטים באתר "בנימין טק".

הורים בנעלי בית רכות - כיצד נשפיע על הילדים?

הורים בנעלי בית רכות - ממשיכים בסדרת ההרצאות לגיל הרך בנושאים חשובים וחיוניים לגיל המשמעותי ביותר להתפתחותם של ילדים. הרצאה שלישית בסדרה תתקיים ביום שני הקרוב בזום בשעה 20:30.

והפעם: על משמעות מימד הזמן בעיני ילד בגיל הרך, מאת שילת יוגב מנהלת "מפגש" ופיזיותרפיסטית התפתחותית. לפרטים נוספים ולהרשמה להרצאה ללא תשלום, היכנסו לאתר המתנ"ס.


שבוע טוב חזור