דלג לתוכן העמוד
השבוע בבנימין ה' בניסן 6.2.22

בנימין נאבקת במדיניות שמביאה סכנות ואיומים על ההתיישבות

ראש המועצה ישראל גנץ פרסם השבוע איגרת לתושבים בה פירט אודות המדיניות המסוכנת אליה מובילה הממשלה הנוכחית. באיגרת ציין מספר תחומים קריטיים בהם הממשלה פוגעת ביסודות האיתנים של ההתיישבות. גנץ כתב על ההשתלטות הערבית על השטחים הפתוחים ביו"ש תוך עצימת עין של הממשלה ועל הכיבוש הערבי שמתקדם בכל יום, חונק יישובים, כבישים ויוצר רצף ערבי. עוד כתב על מדיניות ההכלה מול טרור ערבי בלתי פוסק תוך סיכון חיי התושבים, ההסתה של שרים בכירים נגד ההתיישבות והמתיישבים ונקודות נוספות. ראש המועצה מוביל לאחרונה מחאה מול מדיניות הממשלה ואליו שותפים ראשי מועצות נוספים ביו"ש.

מכניסים את החג עם בנימין נקיה - היערכות המועצה ביישובים לקראת החג

בשבוע שעבר החלה מחלקת פינוי אשפה בתגבור איסוף האשפה בכל היישובים על מנת להגיע לחג הפסח כשהיישובים נקיים ונעימים. נבקש את שיתוף הפעולה שלכם:

  • הקדימו להוציא גרוטאות ולהניחם בצורה מסודרת במקומות המיועדים לכך בלבד.
  • סבב פינוי האשפה מתוגבר מהשבוע ל-3 פינויי אשפה בשבוע בכל היישובים.
  • בימים שלפני החג, נעבוד גם בלילה. נא לא להחנות רכבים באופן שחוסם את הגישה למכולות האשפה. לא נוכל לפנות מכולה חסומה.
  • אנו משתדלים מאד להפחית את הרעש בעבודה בלילה. נא גלו הבנה.
  • פינוי אחרון של האשפה בכל יישובי המועצה יהיה במהלך הלילה שבין חמישי לשישי ערב שבת שלפני חג הפסח ויסתיים  עד השעה 9:00. הקדימו לפנות חמץ בהתאם.
  • חל איסור מוחלט לשרוף חמץ בתוך המכולות ובקרבתם!!

תודה למחלקת פינוי אשפה של המועצה.

מוכרים חמץ בקלות באתר המועצה

מוזמנים למכור את החמץ שברשותכם בקלות ובלי לצאת מהבית, באתר המועצה. המכירה בפיקוח המועצה הדתית. גם מי שאינם תושבי בנימין יכולים למכור חמץ באתר.  חג כשר ושמח! מכירת חמץ >>

מצטיינים בחינוך! ברכות לזוכות בפרסים המכובדים - מהגן ועד האקדמיה

השבוע התקיים טקס פרס החינוך הדתי הארצי בנוכחות שרת החינוך. שמחים לבשר כי גן תאנה ביישוב גבעת הראל הוא הזוכה בפרס החמ"ד לשנת תשפ"ב. מועצת בנימין מברכת את הגננת חיה ליבשיץ ואת הסייעת אפרת טגאי על העשייה המבורכת בתהליכי הלמידה המשמעותיים בגן, על עבודת הצוות ושיתוף הפעולה המוצלח. אתן גאווה לבנימין!

ברכות לאבישג ג'ירד בוגרת תוכנית 'אלפא' באוניברסיטת אריאל בשומרון ותושבת טלמון, על זכייתה המכובדת בפרס ע"ש "גור אריה" לעבודות גמר מצטיינות של המנהל לחינוך התיישבותי. אבישג זכתה על עבודתה 'סינתזה של ננו חלקיקי מתכות אצילות בצורות שונות לצרכים קטאליטיים'. כבוד גדול לדור העתיד של בנימין!


שבוע טוב חזור