פרסומת

דלג לתוכן העמוד

צמתים בבנימין: אנו שמחים לבשר כי לאחר חודשים של מאמצים, הצלחנו בשעה טובה לאשר את צומת עלי כ"מוקד סיכון". משמעות הדבר כי כעת הטיפול בצומת נכנס לתוכנית העבודה של נתיבי ישראל. בשלב ראשון יוחלט מה הפתרון המוצע ויבוצע תכנון ראשוני, ולאחר מכן נעבור לשלב התכנון המפורט וביצוע מיידי. אנו מודים למשרד התחבורה וחברת נתיבי ישראל על קידום הטיפול בצומת.

במקביל, אחרי חודשים רבים של דיונים והיערכות, החלו בשעה טובה העבודות להקמת רמזור בצומת המשטרה הבריטית. משך העבודות הצפוי – כחצי שנה, במהלכם צפויים שיבושים ועומסים, נא היאזרו בסבלנות. במקביל החלו העבודות לשיפור צומת רימונים, לא צפויים שיבושים חריגים בתנועה.

 

כבישי מערב בנימין: ביום רביעי השבוע קיימו שר התחבורה בצלאל סמוטריץ' וראש המועצה ישראל גנץ ישיבת עבודה בשטח על כביש 446 בסמוך לאזור חשמונאים, לקראת תחילת עבודות הרחבת הכביש, בהשתתפות סמנכ"ל משרד התחבורה קובי בליטשטיין ונציגי המשרד, ומנכ"ל חברת נתיבי ישראל ניסים פרץ ונציגי החברה. לפגישה הוזמנו גם יושבי ראש ומזכירי יישובי מערב בנימין. בסיכום הפגישה הורה השר על הקמה מיידית של רמזורים בשני צמתים מרכזיים על הכביש – בכניסה למודיעין עילית ובכניסה לחשמונאים, כדי להקל על מעבר רכבים בעת העבודות. השר הורה גם על תכנון המשך פרויקט ההרחבה עד ניל"י. מלבד הרחבת הכביש לדו נתיבי ודו מסלולי, הבטיח השר כי ייסלל מסלול נוסף לתחבורה ציבורית, לכל כיוון. העבודות יתחילו בתחילת 2020. בפגישה סוכם גם על פגישה נוספת לבחינת מכלול כבישי המערב, בהתאם לצרכים שהעלו נציגי המועצה והיישובים. השר סמוטריץ' ציין כי בקרוב תוצג תכנית חומש של מערכת הכבישים והתחבורה הציבורית לכלל יהודה ושומרון, שתהווה מהפכה משמעותית בהשוואה למצב הקיים.

 

כנס למאבטחי מוסדות חינוך: בשבוע שעבר חולקו תעודות הצטיינות ופרסים למאבטחים מצטיינים במוסדות החינוך, ותעודות ציון לשבח למאבטחים שבלטו באיכות עבודתם. התעודות הוענקו על ידי מפקד תחנת בנימין של משטרת ישראל וראש המועצה, בכנס השנתי למאבטחים מכל מוסדות החינוך ביישובים שאורגן על ידי מחלקת ביטחון-מוס"ח באגף הביטחון. בסיום הכנס ניתנה סקירה מקצין אג"מ (אגף מבצעים) בחטיבת בנימין על הערכת מצב עדכנית בגיזרת בנימין. זו הזדמנות להודות למאבטחים השומרים על ילדינו לאורך כל שנת הלימודים, ולהביע הערכה לעבודתם החשובה.

לאחרונה התקיים כנס נוסף – למנהלים ורכזי ביטחון במוסדות החינוך, כהיערכות לפתיחת שנת הלימודים. בכנס ניתנו הרצאות בנושאי טיולים ופעילות חוץ בית ספרית במרחב בנימין.

 

חילופי מח"טים בחטיבת אפרים: השבוע נפרדנו בטקס חילופי מח"טים – ממח"ט אפרים היוצא, אל"מ עידו כץ, בתודה על פעילותו בחלק המערבי של בנימין המשויך לחטיבת אפרים. באותו טקס קיבלנו בברכה את מח"ט אפרים הנכנס – אל"מ יפתח נורקין – אנו מאחלים לו הצלחה בפעילות החטיבה במרחב למען בטחון מדינת ישראל כולה.

 

אירוע סוף הקיץ בבריכת הסולטן: לאחר מאמצים רבים לפתוח הקצאה נוספת של כרטיסים למופע של ישי ריבו בבריכת הסולטן, חולקו הכרטיסים הנוספים ליישובים הזכאים – בהתאם לחלוקה מחושבת בין היישובים. אנו מודעים לכך שגם לאחר הקצאה זו יהיו תושבים שלא יצליחו לרכוש כרטיסים – אנו המועצה הגדולה בישראל וב"ה רק הולכים וגדלים, והמקום צר מלהכיל. אנו כבר מחפשים מקום גדול יותר לשנה הבאה. בשל הביקוש הגדול, אנו מבקשים כי תושבים שרכשו כרטיסים אך לא יעשו שימוש בסופו של דבר בכולם – יפרסמו את הכרטיסים למכירה ביישובם.

 

גמר ליגות בנימין לנוער ובוגרים: לאחר עונה מרתקת עם מאות משחקים, עשרות קבוצות ומאות שחקנים ושחקניות שהתמודדו מידי שבוע במדי נבחרת היישוב – משחקי ליגות בנימין מגיעים לישורת האחרונה - משחקי גמר ליגות בנימין בכדורסל ( ע"ש מלאכי רוזנפלד הי"ד) לנערות, נוער ובוגרים - יתקיימו ביום רביעי, כ"ז באב,  28.8, בין 14:30-22:30 ביישוב כפר האורנים. לפני משחק גמר הבוגרים יתקיים טקס מיוחד לזכר מלאכי בהשתתפות בני המשפחה. משחקי גמר ליגות הכדורגל לנוער ובוגרים יתקיימו באותו יום במקביל בין 16:00 - 20:30 ביישוב נעלה. הכניסה חופשית. בהצלחה לנבחרות!

 

הסתגלות בגנים: על מנת להקל על  הילדים את המעבר וההסתגלות לגן, בגנים בהם לומדים ילדי טרום-טרום-חובה וילדי טרום-חובה יתקיימו הלימודים כדלהלן: ביום הראשון ללימודים בשעות 7.30 - 10.00 בלבד, ביום השני ללימודים בשעות  7.30 - 11.00. החל מהיום השלישי, הלימודים יתקיימו כסדרם. למרות הנ"ל, ילדים שזוהי שנת הלימודים השנייה שלהם בגן מועצה, ישהו בגן החל מן היום הראשון עד סוף יום הלימודים.

בגנים אלו הצהרון יפעל במתכונת הבאה: ביישובים בהם יש גן לגילאי 3 בלבד שיתפנה לחלוטין עקב סיום הגן בשעה מוקדמת – הצהרון יפעל בו מיד לאחר סיום הגן, למשך שעתיים. בגנים אלו הילדים יסיימו את הלימודים והצהרון ביום הראשון ב-12.00 וביום השני ב-13.00. ביישובים בהם לא יהיה גן פנוי – הצהרון יפעל כרגיל בגני הצהרון החל מהשעה 14:00 ואילך.

מעונות: מעונות היום ייפתחו בע"ה ביום חמישי כ"ח אב 29/9/19. פרטים נוספים בכל ישוב אצל מנהלת המעון. בהצלחה לכל הילדים, המטפלות וההורים.

דרושה מנהלת למעון עפרה  - פרטים באתר המועצה.

 

סדנאות אומנות במרכז כפיים: מרכז כפיים – מרכז חינוכי לאומנות - מזמין את בתי הספר והתיכונים, וכן את ותיקי בנימין להירשם לסדנאות באומנות – צורפות, קליגרפיה, רתכות ועוד. פרטים באתר מתנ"ס בנימין.

 

מרתון התנ"ך הבינלאומי: ההרשמה למרתון הבינלאומי שמציב את בנימין על מפת העולם – בעיצומה. רצי בנימין, אתם מוזמנים להיות הראשונים לרוץ עם רצים מכל העולם, כאן במסלול הביתי שלנו, שכבר נודע כמאתגר מכולם! במיוחד עבורכם קוד הנחה למרתון שלנו (בהצגת ת.ז):  BINYAMIN2019. מוזמנים לעקוב אחר דף הפייסבוק - מרתון התנ"ך.


שבוע טוב חזור