פרסומת

דלג לתוכן העמוד

בחירות: ביום שלישי השבוע יתקיימו הבחירות במדינת ישראל. תמונת הסקרים כרגע מעלה חשש כבד שבממשלה הבאה יישבו מפלגות שאינן תומכות בהתיישבות, או כאלו שאינן מאמינות בהשקעה בה. אנו קוראים לכל תושבינו לממש את זכותם–חובתם האזרחית, להצביע ולהשפיע. מלבד השתתפות בהצבעה, זו העת להירתם לעשייה משמעותית ביום הבחירות, להגדלת אחוזי ההצבעה, ולמעקב אחר הליך בחירות תקין וללא מהלכי מרמה, כפי שהיו בבחירות האחרונות. גם בתוך היישובים שלנו – חשוב לוודא אחוזי הצבעה מקסימליים. תושבי בנימין, התגייסות של המונים יכולה להיות משמעותית ואף להטות את הכף. לפרטים חפשו בגוגל – "זזים לימין". 

 

פקקים במערב בנימין: השבוע החמירו מאד הפקקים בכביש 446, בעיקר בשעות הבוקר בין ניל"י למחסום קרית ספר. בדין ודברים עם מנכ"ל נתיבי ישראל מר ניסים פרץ, ובתיאום עם לשכת שר התחבורה, התייצבו החל מיום שלישי השבוע פקחי תנועה של נתיבי ישראל בכיכר קרית ספר, כדי להכווין את התנועה. ביום הראשון לעבודת הפקחים ניכר היה כי נדרשת התייעלות בעבודתם, ואנו נדאג שכך יהיה. אנו ממשיכים לעקוב ולקדם פתרונות נקודתיים, במקביל לפתרון העומק שייצא לדרך בקרוב – הרחבת הכביש והצבת רמזורים במקום הכיכרות.

 

שיתוף פעולה עם מכבי ת"א: השבוע נחתם הסכם שיתוף פעולה בין מכבי FOX תל אביב למועצה, בתום פגישה שנערכה עם הנהלת מכבי – יו"ר המועדון עו"ד שמעון מזרחי, השחקן עומרי כספי, ומנהל קשרי הקהילה דורון ג'מצ'י. מטעם המועצה חתמו – ראש המועצה ישראל גנץ, ומנהל מחלקת הספורט בבנימין זאבי המאיר. במסגרת הפרויקט - אשר ממשיך שנה שנייה ברציפות - הצהובים ילוו בתי ספר לכדורסל ברחבי בנימין שבו לומדים הילדים את יסודות הכדורסל, יערכו השתלמות למאמנים, יעניקו מנוי זוגי למשחקי הבית לילדי בתיה"ס לכדורסל, ויקיימו ביקורים של שחקני הסגל והצוות המקצועי בדגש על אימונים משותפים ומפגשים עם הקהילה.

 

חוברת בעלי עסקים: בעלי עסקים בבנימין המעוניינים לפרסם שירות/תוכן/מוצר לרכזות קהילה בחוברת המופקת על ידי המתנ״ס לראש השנה מוזמנים לפנות לhamutal.lawrence@gmail.com.

 

תפילת חנה בשילה הקדומה: גם השנה נקיים בערב ראש השנה את התפילה המרוממת והמרגשת, בערב סליחות וניגונים בעיר המשכן - ביום רביעי, כ"ה באלול, 25.09 - סיורים מודרכים, כולל כניסה למיצגים, התוועדות מיוחדת, ריקודי תפילה, מעמד תפילה ושיחה עם הרבנית ימימה מזרחי, ומופע של הזוג יוני ונינה בשירי תפילה וסליחות. פרטים וכרטיסים באתר שילה הקדומה.

 

השקת מרתון התנ"ך: ביום חמישי, כ"ו באלול 26.9.19, תתקיים השקת מרתון התנ"ך בבזיליקה בשילה הקדומה - הרצאות לאוהבי ספורט ובריאות, עם אריאל רוזנפלד - על הגשמת חלומות לריצה למרחקים ארוכים, ועם הדסה אדלר – על תזונה טבעית ככלי עוצמתי לניקוי ריפוי והחלמה. רישום באתר האינטרט של שילה הקדומה - הכניסה חינם. להזכירכם, קוד הנחה למרתון לתושבי בנימין בהצגת ת"ז -  BINYAMIN2019.

 

בוקר לנשות הקבע: תרבות תורנית בנימין ו"אל עמי" מזמינים את נשות צבא הקבע וכוחות הביטחון לבוקר של לימוד, תפילה וניגון, ביום שלישי כד באלול (24.9) באתר שילה הקדומה. בתכנית: שיעורים של הרב איתן צוקר והרב אליעזר קשתיאל, ארוחת בוקר ומפגש של לימוד ושירה עם הזמרת אתי אנקרי. הרשמה באתר המתנ"ס. לפרטים נוספים: חני תמיר 050-6841155.

 

סטנדאפ לצעירים: הזדמנות אחרונה לכרטיס למופע סטנדאפ להורים עייפים של רויטל ויטלזון יעקבס, מטעם מרכז צעירים בנימין, במוצש י"ד אלול, 14.9.19, 21:00, באודיטוריום אולפנת עפרה. פרטים – באתר מתנ"ס בנימין.

 

החזרי נסיעות לשנת תש"פ: להזכירכם, תלמידי העל-יסודי הלומדים באזור הרישום שלהם ואין להם הסעה מתאימה והם נוסעים באוטובוס, או שתלמידים שובצו במוסד החינוכי שאליו הם נוסעים ע"י גורם מוסמך – זכאים להחזרי נסיעות (ילדי פנימיות אינם זכאים להחזרים). בקשות להחזר נסיעות יש להגיש באתר האינטרנט של המועצה בלבד עד מוצ"ש ב' בכסלו תש"פ 30.11.2019 בלבד. בקשות שיוגשו לאחר תאריך זה לא יטופלו. הנוסח המלא של הקריטריונים להגשת הבקשה מופיעים באתר המועצה: https://binyamin.org.il/6638/

 

קורס מתנדבים ותיקים בחירום: מוכנים להתגייס בשעת חירום? יש בכם רגישות ואכפתיות? רוצים לקחת חלק בחוסן הקהילתי? אנחנו מחפשים אתכם! אחרי החגים ייפתח ביישוב עלי קורס בן ארבעה מפגשים בנושא דרכי עבודה בחירום, הרשמה באתר המתנ"ס או בקישור: http://bit.ly/חרום לפרטים נוספים: vatikim.mitnadvim@gmail.com

 

שירות לאומי: משרד הרווחה והשירותים החברתיים נתן תקנים ייעודיים לעמותת "חיבור חדש" אשר מפעילה שירות לאומי בבנימין.  התקן מאפשר לצעירים/ת בגילאים 18-27, שלא שירתו עד כה מסיבות כל שהן, להשתלב בשירות לאומי. לפרטים נוספים: אביגל כהן, 054-3021456.

 

סייעים/ות למוסדות החינוך: מחפש/ת עבודה עם נשמה? עם קרבה למקום מגורייך? למשפחת מטה בנימין דרושים/ות עובדים/ות עם נשמה, לתפקיד סייעים/ות למוסדות חינוך ביישובי המועצה וכן בירושלים, מודיעין ואריאל. לפרטים: טליה אילוז 02-9977148  talyai@Binyamin.org.il.

 

דרושים/ות: למועצה אזורית מטה בנימין דרושים/ות מנהל/ת לשכת ראש מועצה, נהג/ת פועל/ת במחלקת פינוי אשפה, פסיכולוג חינוכי.  פרטים באתר המועצה. דרושה מורה להוראה מתקנת עבור מועדוניות מועצה אזורית מטה בנימין (אדם, כוכב יעקב, תל ציון, עלי) בשעות 12:45 עד 16:00 בצהרים. לפרטים נא לפנות לרויטל סויסה (מנהלת מועדוניות) – 058-6644678 (העסקה כספק חיצוני ולא כעובד מועצה).


שבוע טוב חזור