פרסומת

דלג לתוכן העמוד

בדרך להסדרת היישוב עלי - חג ליישוב, לבנימין ולמדינת ישראל!

השבוע קיבלה ההתיישבות בשורה משמחת מאד. שופטי בג"ץ ביטלו את הצו הבלתי צודק שהקפיא את קידום התב"ע ליישוב עלי. צו הביניים עצר עד כה את אישור התב"ע ליישוב הוותיק שהוגשה על ידי המועצה. ביטול הצו סילק את העוול הממושך כלפי אלפים מתושבי הישוב שרכשו את בתיהם בדין, וכעת נסללה הדרך לאישור סופי של התב"ע. ישנם בתים רבים ביישוב שעדיין נמצאים תחת צו בית המשפט שלא מאפשר כרגע לקדם את הסדרתם הרשמית ואנו מטפלים גם בזה. כעת המועצה תמשיך במימוש וקידום התכניות שיביאו להסדרה מלאה בכל ההיבטים כבר בעתיד הקרוב, וכן תרתום את משרדי הממשלה להדבקת הפערים שנוצרו מחוסר ההסדרה. זוהי פריצת דרך אדירה לפיתוח ולתנופת היישוב בתחומים רבים ולכן הבשורה חשובה ומשמחת כל כך. זה חג של ממש להתיישבות, ליישוב עלי ולמדינת ישראל כולה!                                      

 תושבי עלי היקרים, בשם כל תושבי בנימין אנו מברכים אתכם ושותפים בשמחתכם, שמחתנו!

 

אולפנת נריה זכתה בפרס משרד החינוךגאווה לחינוך בבנימין

בטקס רשמי ומרגש, העניק משרד החינוך את פרס החינוך למעורבות חברתית ותרומה לקהילה לשנת הלימודים תשע"ט לאולפנת בני עקיבא נריה. ברכות רבות לראש האולפנה הרב ליאור הלפרין ולצוות החינוכי על חינוך דור העתיד שלנו. זו תעודת כבוד ממלכתית לאולפנה ולחינוך בבנימין.

 

ימים אחרונים להרשמה לגנים ולכיתה א':

הרישום לגנים וכיתה א' יימשך עד יום שלישי, ל' בשבט תש"פ, 25 בפברואר. הרישום מקוון, דרך אתר המועצה, ויתאפשר למי שהוריו רשומים כתושבי בנימין בתעודת הזהות. שימו לב: לא תהיה הרשמה דרך מזכירויות בתי הספר או מזכירויות היישובים.  מוקד המועצה לתמיכה ברישום: 02-9977200.

 

אירועי תרבות בהנחות לתושבי בנימין:

במוצאי השבת הקרובה, כ"ז בשבט, 22.2.20 קרן פלס מארחת את אברהם טל בשעה 21:00 בתיאטרון ירושלים.

כרטיסים לתושבי בנימין ב-99 ש"ח במקום 164 ש"ח. רכישה באתר המתנ"ס.

חגיגות חורף של מוזיקה וטעמים בפיס ארנה בירושלים!

יום שלישי, ל' בשבט, 25.2:  יעקב שוואקי, אורח: קובי פרץ.

יום רביעי, א' באדר, 26.2: שלום חנוך ומתי כספי.

מוצאי השבת הבאה, ד' באדר, 29.2: עדן חסון.

מחיר מיוחד לתושבי בנימין: כרטיס להופעה: 60 ₪ במקום 90 ₪ (מוגבל ל4 כרטיסים). רכישה באתר המתנ"ס.

 

בקשות להנחה בארנונה מגישים מהביתמהרו להגיש

המערכת הדיגיטלית החדשה שעלתה לאתר המועצה מאפשרת לכם להגיש בקשות להנחה בארנונה באופן דיגיטלי בלי לצאת מהבית. המערכת ידידותית ופשוטה וניתן להגיש דרכה בקשות מכל מחשב או טלפון חכם. המערכת תעדכן את מגישי ההנחה על סטטוס הטיפול (מסמכים חסרים, בבדיקה, אישור, דחייה וכדומה).

מוקד טכני לתמיכה בהגשה הדיגיטלית עומד לרשותכם בטלפון 074-7880602. המוקד יפעל בין השעות 08:00 ל-16:00. תושב שאין באפשרותו להגיש את הבקשה באופן דיגיטלי, יוכל להיעזר בצוות מחלקת הגבייה.

 

באגף הנדסה מרחיבים את זמני קבלת הקהל ומזמינים אתכם לקבל שירות:

כחלק ממהפכת השירות לתושב, הורחבו זמני קבלת הקהל באגף ההנדסה של המועצה.

מזרח בנימין- בבניין המועצה בפסגות (מחלקות רישוי, תכנון, פיקוח וארכיב): ימי ראשון מ-9:00 עד 14:00. ובימי שלישי בתאום מראש: בוקר 9:00 – 14:00. אחה"צ: 16:00 – 18:00. למעט מחלקת תכנון.

מערב בנימין - בשלוחת המועצה בנעלה (מחלקות רישוי ופיקוח): בימי שלישי אחת לשבועיים בתאום מראש: בוקר 9:00 – 14:00. אחה"צ: 16:00 – 18:00.

לתיאום נא חייגו 02-9977297.

 

דרושים/ות במועצה:

כל מודעות הדרושים של המועצה מתפרסמות באתר המועצה.

לאגף לשירותים חברתיים במועצה דרושים למ"מ:

* עו"ס משפחה - 75-100% משרה

* עו"ס תכנית יתד (צעירות בסיכון) וביחידה להתנדבות - 100% משרה

  • לשלוח קו"ח לדוא"ל: revaha@Binyamin.org.il

שבוע טוב חזור