דלג לתוכן העמוד

התמודדות יישובי בנימין עם התפשטות נגיף הקורונה

קצב ההדבקה הארצי מורגש גם בבנימין. ישנם כ-150 חולי קורונה ב-25 יישובים, מהם שניים מאושפזים בבתי החולים. 800 תושבים/בתי אב נמצאים בימים אלה בבידוד.

מאז פרוץ הנגיף פועל במועצה צוות קורונה מועצתי הכולל את ממוני הבריאות ותחום החינוך, דוברות המועצה, מחלקת קהילה, ועובדי חדר המצב. הצוות מתכלל את ההתפתחויות מול משרד הבריאות והחינוך, וכן מול נציגי היישובים והתושבים ומרכז את פעולות זרועות המועצה בעניין. ראש המועצה עסוק גם כן במשימה זו. חשוב להדגיש כי משרד הבריאות הוא הגורם היחידי המוסמך להורות על כניסה לבידוד.

כל עוד אין החלטה אחרת מצד הממשלה, הקייטנות נמשכות כסדרן. צוות הקייטנות מחלק ערכות לכל ילדי הקייטנות השוהים בבידוד.

שוהים בבידוד? בבנימין אתם לא לבד! קו חם לרשותכם וערכה למבודד בדרך אליכם

הוקם 'קו חם' לתושבים השוהים בבידוד ומעוניינים לשאול ולהתייעץ על אתגרי הבידוד. הקו פועל בין השעות 10:00 ל-14:00 בטלפון 02-9977195. פסיכולוגים מהשירות הפסיכולוגי של המועצה מחכים לכם.

מגיעה לכם ערכה מאיתנו: מבודדים? אנחנו חושבים עליכם ורוצים לשלוח משהו שיעביר מעט את הזמן. הירשמו בקישור ו"ערכת מבודד" תצא אליכם https://nirshamti.co.il/isolated/

המועצה נרתמת לאתגר הכלכליאתם יכולים להשפיע
המועצה נערכת למשבר הכלכלי ופועלת לגבש דרכי פעולה לסיוע ותמיכה לתושבים. לשם כך נבקשכם להשיב לסקר מקיף המיועד לשכירים ועצמאיים תושבי המועצה סביב משבר הקורונה. אתם יכולים להשפיע: https://bit.ly/3ePovKS

יש תרבות בבנימין מופעים והרצאות ברשת

מתנ"ס בנימין מזמין את התושבים להרצאה בזום עם העיתונאי איתי אנגל על "איך סוריה שאחרי הקורונה משפיעה עלינו". ההרצאה תתקיים ביום ראשון ה' באב 26.7. קישור להרצאה באתר מתנ"ס בנימין ובפייסבוק.

הזדמנות אחרונה לקבלת מלגה

ההרשמה למלגות למעורבות חברתית של המועצה ומפעל הפיס תסתיים בסוף החודש. מהרו להירשם. פרטים באתר המועצה.


שבוע טוב חזור