פרסומת

דלג לתוכן העמוד

הקייטנות ימשכו כמתוכנן - עד ט"ז באב 6.8.20

אם לא יהיה שינוי בלתי צפוי, קייטנות המועצה ימשכו כמתוכנן, לאחר שהממשלה הגיעה להבנה שנכון להמשיך את הפעילות ולאפשר שגרה ומסגרת חינוכית לילדים ואפשרות יציאה לעבודה להורים.

צוות הקורונה של המועצה פועל מדי יום עם מקרי קורונה ביישובים ובייחוד במסגרות הקייטנות. ההחלטות בנוגע לבידוד וסגירת מסגרות בעקבות חשיפה לחולה מאומת באה על ידי משרד הבריאות.

כיום פועלות למעלה מ-450 כיתות גנים ובתי ספר במסגרת קייטנות המועצה. מתוכם נסגרו כ-15 כיתות לפרק זמן בו הוחלט שילדי הכתה ישבו בבידוד.

המועצה הכינה ומכינה פעולות הסברה והפגה לילדים שבידוד. סרטון הסברה מיוחד של בובת הילדים של בנימין – שושקי יצא השבוע למאות הילדים שבבידוד. צפו בכל החומרים בפייסבוק ובאתר המועצה.

כל חומרי ההסברה מונגשים לכם באתר המועצה.

על כל שאלה והדרכה בנושא קורונה ובידוד כתבו לנו בפייסבוק או פנו למוקד השירות 106 ונציג המועצה ישיב לכם.

מחדשים בשבילכם – אתר חדש ומתקדם למועצה

בייחוד בימים אלה חשוב לנו להעניק לכם שירות זמין ואיכותי מכל מקום ובלי לצאת מהבית. חידשנו את אתר המועצה ומהיום תוכלו להנות ממגוון שירותים בקליקלות: לוח עסקים, טפסים מקוונים, תשלומים, מכרזים, לוח מודעות, מבזקי חדשות, עדכונים ועוד. היכנסו: Www.Binyamin.org.il

בנימין - מחדשים בשירות!!

על השועלים ביישובים – קראו את מסמך ההסברה

האם שועל מסוכן לסביבה? תושבים רבים פנו לאחרונה בעניין כניסת שועלים ליישובים. אתם מוזמנים לקראו את מסמך ההסברה בנושא. נכתב כי "השועל לא מהווה סכנה לאדם ופעולות שעושה השירות הווטרינרי לאורך השנה מגינות מפני סכנת הכלבת. המשאבים מופנים ללכידה של בעלי חיים אחרים או לפעולות מסוג אחר למניעת מטרד וסכנה לתושבים". קראו בהרחבה: https://binyamin.org.il/7110/

תמיכות המועצה לעמותות לשנת 2020

בקשה לתמיכה בעמותות ניתן להגיש עד לתאריך 3.9.20. את בקשת התמיכה יש להגיש בבאופן מקוון באתר המועצה.

הקו החם עומד לרשות המבודדים

נכנסתם לבידוד? מישהו מבני המשפחה בבידוד? מעוניינים לשאול ולהתייעץ על אתגרי הבידוד? הקו החם פועל בין השעות 10:00 ל-14:00 בטלפון 02-9977195. פסיכולוגים מהשירות הפסיכולוגי של המועצה מחכים לכם.


שבוע טוב חזור