פרסומת

דלג לתוכן העמוד

פותחים את שנת הלימודים – מתווה הלימודים בבנימין

את שנת הלימודים תשפ"א יפתחו בבנימין למעלה מ-25,300 תלמידים כן ירבו. כ-2,000 ילדי מעונות, 6,700 ילדי גנים, 12,500 תלמידי בי"ס יסודי ו-4,400 תלמידים במוסדות העל יסודי.

בשל הקורונה תכנית משרד החינוך כוללת צמצום משמעותי של ימי לימודים בכתות ה' ומעלה, אך בשל החשיבות שאנו רואים בלמידה הפרונטלית ובקשר הישיר בין המורים לתלמידים ובחיי החברה, עשינו מאמצים גדולים יחד עם מנהלי בתי הספר לאפשר לימודים במתכונת השואפת לשמור על המסגרת החינוכית עבור הילדים וכן על שגרת יומם של ההורים.

המנהלים שלחו להורים מתווה מפורט בו ילמדו הכיתות השונות. המתווה הכללי נמצא באתר המועצה. תודה למנהלי מוסדות החינוך על ההירתמות!

השנה בתי הספר בבנימין יעברו שדרוג של ממש בכל הקשור להצטיידות במיחשוב. מחשבים רבים ירכשו לבתי הספר ותוקם תמיכה טכנית למוסדות. ילדים הזקוקים לכך, יקבלו ציוד מיחשוב לביתם בהתאם לקריטריונים. פרויקט המחשוב בעלות של כ-5 מליון ₪ בסיוע משרד החינוך.

מחדשים במעונות-היום בבנימין

בימים אלה מעונות בנימין מתחדשים אך נשארים תחת אחריות המועצה ובבעלותה, זאת מתוך התפיסה החינוכית של הגיל הרך בבנימין. באגרת ראש המועצה ומנכ"ל המועצה מפורט המהלך בהרחבה. קראו באתר המועצה.

בשנה האחרונה נעשתה בדיקה יסודיות בשיתוף פעולה עם מנהלות המעונות מתוך רצון לעלות קומה ולשכלל את תחום המעונות תוך עמידה ביעדים התקציביים. לאחרונה התקשרה המועצה עם עמותת אליעד המתמחה בניהול והפעלת מעונות. המעונות ישארו תחת המועצה ובבעלותה והניהול הישיר שהיה עד היום במחלקת המעונות יבוצע על ידי העמותה. התייעלות זו תאפשר למועצה להמשיך ולהחזיק את מעונות בנימין ולשפר את האיכות שלהם לרווחת הילדים וההורים. גם תנאיהן וטובתן של המנהלות, המטפלות והמבשלות היקרות והמסורות שלנו נלקחו בחשבון לכל אורך הדרך.

בעלי העסקים מוזמנים לפרסם חינם באתר המועצה

היחידה לקידום עסקים במועצה מציעה לכם בעלי העסקים תושבי בנימין לפרסם חינם את העסק שלכם בלוח העסקים באתר החדש של המועצה. להוספת פרסום חפשו באתר 'לוח עסקים' או היכנסו: https://binyamin.org.il/business/. שימו לב: עסקים שפורסמו באתר הקודם אינם מופיעים ויש לעלות פרסום חדש.

מחפשים עובדים? רוצים להציע מכירה? תושבי בנימין יכולים לפרסם חינם

תושבי בנימין מוזמנים לפרסם בלי תשלום מודעות מכירה/קניה/דרושים ועוד, בלוח המודעות של בנימין באתר המועצה. היכנסו: https://binyamin.org.il/boards

ימים אחרונים להשתתפות בפעילות "קיץ בבנימין"

אלפים כבר נהנו. הצטרפו גם אתם לפעילות שיש ל"קיץ בבנימין" להציע: סיורים, הרצאות ועוד. כל הפרטים באתר הקיץ של המועצה.


שבוע טוב חזור