דלג לתוכן העמוד

שר הבריאות ביקר במערך הקורונה של מועצת בנימין "דוגמא להתנהלות למופת"

היום (רביעי) הגיע שר הבריאות יולי אדלשטיין למועצה כדי לעמוד מקרוב על פעילות מערך הקורונה שהקימה המועצה בחודשים האחרונים. השר קיבל מראש המועצה וצוות הקורונה תדריך מקיף, ואף התנסה בפועל במערכות. אדלשטיין אמר לכלי התקשורת כי יש הרבה מה ללמוד מהתנהלות המועצה שיוזמת, ורצה קדימה עם כלים חדשניים ומתקדמים כדי לשמור על התושבים מפני התפרצות התחלואה.

ראש המועצה ישראל גנץ הודה לשר על הביקור ועל הקשר עם משרדו, ושטח בפניו הצעות לייעול המערכות בין הרשויות המקומיות למערכות המדינה. גנץ אמר לאדלשטיין כי המועצה מזמינה בחפץ לב כל ראש רשות או בעלי תפקידים ברשויות כדי ללמוד על המערכות שהוקמו בבנימין. "המטרה היא לאומית ונשמח לסייע".

הסגר ימשך עד יום ראשון לפחות – 6 יישובים בבנימין יצאו מהתחום האדום

הממשלה החליטה אמש להאריך את תקנות הסגר עד ליום ראשון לכל הפחות. כעת מותרת יציאה לחתונה גם מעבר לטווח 1,000 מטרים.

עדכון המועצה שפורסם אתמול (שלישי) לתושבים פירט את הצבע בו נמצא כל יישוב. 6 יישובים יצאו מהצבע האדום וכיום רק יישוב 1 בבנימין מוגדר אדום. הודגש כי רלוונטיות הצבעים תהיה רק כשתחזור תוכנית הרמזור וכן צויין בעדכון כי מודל הרמזור הנקבע על ידי משרד הבריאות לעיתים אינו משקף מדד מדוייק ליישוב, משום שמספרים קטנים משפיעים בצורה בלתי יחסית על ציון היישוב והצבע שלו.

התחבורה הציבורית פועלת במתכונת כמעט מלאה. הקווים בכל הארץ לא פועלים החל מהשעה 22:00 בכל לילה, וכן אין פעילות תחבורה ציבורית בסופי שבוע – מיום חמישי בשעה 22:00 ועד ליום ראשון בבוקר.

עקבו אחר העדכונים המופצים אליכם באתר המועצה, בקבוצות הווטסאפ והטלגרם של "בנימין עכשיו", ועוד.

מוקד השירות 106 התחדש במספר נוח לפניות באמצעות הווטסאפ

מעכשיו יש מספר קל יותר לפניות בווטסאפ למוקד השירות 106. המספר הקודם הוחלף למספר החדש: 052-5666106. נתקלת במפגע? זקוקים למידע? אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו ונשמח לעמוד לשירותכם. תכניסו לזכרון.

החזרי נסיעות לשנה"ל תשפ"א לתלמידי העל-יסודי

נפתחה ההרשמה להגשת בקשה לקבלת החזרי נסיעות עבור התלמידים הלומדים במוסדות העל-יסודי.

הפרטים והקריטריונים לזכאות מופיעים באתר המועצה החזרי נסיעות

תושבי בנימין מוזמנים לעבוד ליד הבית

בבית קשה לשבת ולעבוד – אבל ליד הבית קל מאד! המועצה דואגת לכם לפתרון משתלם בהחלט. סביבת העבודה במתחם בנימין-טק בשער בנימין הוא המקום המתאים לעבודה בראש שקט.

שלחו לנו הודעה עם המילים "השבוע בבנימין" ונחזור אליכם – 052-5666679.


שבוע טוב חזור