דלג לתוכן העמוד

פקקי התנועה באזור אדם-פסגת זאב

לאחרונה נוצרים פקקי תנועה באזור אדם – מחסום חיזמה, בעיקר כתוצאה מתאונות דרכים. בטווח המיידי פועלת המועצה בשני צירים מרכזיים:  1. אגף הבטחון מסלק את החסימה כשאין מניעה לכך מצד המשטרה.

2. אנשי המועצה נמצאים בקשר רציף עם מפקדי המחסום על מנת לאפשר פעילות מיטבית שלו בעת הצורך.

בטווח הארוך, גם בימים אלה אנו פועלים כדי לקדם את הרחבת הכביש ואת הסדרת צומת הכניסה לפסגת זאב (ככר המחסום). ראש המועצה פועל במספר דרכים כדי להביא להרחבת הכביש באופן שיתן מענה להיקף התנועה באזור. האישורים התכנוניים להרחבה ניתנו, וכעת המשימה המרכזית היא קידום השלבים המעשיים.

 

בואו להיבדק במתחמי בדיקות הקורונה

מתחמי בדיקות הקורונה בבנימין עומדים לרשותכם השבוע:

  • היום (רביעי) בחשמונאים (אולם ספורט טוטו) מ-12:00 עד 20:00.
  • מחר (חמישי) בשער בנימין מ-12:00 עד 20:00.
  • ביום שישי בשער בנימין מ-9:00 עד 14:00.

יש קדימות לצוותי החינוך. התהליך קצר מאד. ניתן להגיע בלי תאום ובלי הפנייה. הבדיקה חינם. כל אחד יכול לבוא (גם בלי תסמינים ובלי חשיפה לחולה). הבדיקה אינה מחייבת בידוד, מלבד - נבדקים שנחשפו לחולה/בעלי תסמינים.

בעלי העסקים במערב בנימין מוזמנים להצטרף לקבוצת קשרי העבודה

קבוצת הנטוורקינג של מערב בנימין פתחה את פעילותה ובעלי העסקים כבר נהנים מפירות של שיתופי פעולה, חשיבה משותפת מחדשת ומדייקת לעסק שלהם ומקבוצה איכותית שמאפשרת צמיחה עסקית.

 

בעלי עסקים מוזמנים להצטרף ולהנות משלל ההנחיות המקצועיות והאפשרויות במחיר של 40 ש"ח לחודש. ניתן להירשם באתר המועצה ובקישור:  https://tickchak.co.il/13971

 

תושבי בנימין? הקריירה שלכם חשובה לנו

המועצה האזורית בנימין והמשרד לפיתוח הפריפריה הנגב והגליל מסבסדים לכם קורס תכנות Fullstack - הטכנולוגיות המתקדמות ביותר. הכשרה של קורס כזה מאפשרת להיכנס לעבודה בתחום המבוקש בהייטק בעוד חצי שנה. לפרטים נוספים ולהרשמה באתר בנימין-טק: https://binyamintech.co.il/beta או בטלפון 052-5666979

 

חורף חם של תרבות בבנימין

יש תרבות בבנימין: פותחים את החורף עם לוח ארועים לכל המשפחה במהלך החודש הקרוב. בין היתר: פעילויות יצירה, הרצאות מרתקות למבוגרים, קבלת שבת מוזיקלית, פרשת שבוע לילדים ועוד. לוח הארועים המלא באתר המתנ"ס.

במסגרת פרויקט 'השבת העולמית' תתקיים קבלת שבת מוסיקלית של ה'בוימלטיש' מחר - יום חמישי, י"ח בחשון, 5 בנובמבר בשעה 20:30. ניתן לצפות באתר המתנ'ס ובדף הפייסבוק של המועצה.


שבוע טוב חזור