פרסומת

דלג לתוכן העמוד

בנימין מתחדשת! מוקד השירות החדש 106 זמין לכם בכל דרך

מועצת בנימין בעיצומו של מסע לשיפור השירות לתושב. במרכז המהלך נחנך מוקד שירות 106 חדש שקולט פניות תושבים ועוקב אחר טיפול מחלקות המועצה בהן, תוך בקרה ועדכון רצוף לתושב.

בימים אלו אנו מפרסמים לכם, התושבים את דרכי הקשר עם מוקד השירות 106. אתם יכולים ליצור איתנו קשר בכל דרך שתבחרו 24/6: בווטסאפ, במסרון, בשיחת טלפון, בפייסבוק, בפנייה מקוונת באתר המועצה ועוד. בראש החץ נמצאים עובדי המועצה המסורים שעמלו על השיפור ועל הטמעת החדשנות והצליחו להביא לקפיצת המדרגה בשירות. תודה לאגף לאיכות השירות על ההובלה.

שמרו באנשי הקשר את "מוקד השירות 106" וכתבו לנו בווטסאפ: 052-5666106.

106% בשבילכם! בלוחות המודעות, בדיגיטל ובתאי הדואר!

חדש! כל שירותי המועצה אצלכם בנייד

מוזמנים להוריד לנייד את האפליקציה החדשה של המועצה בה תוכלו לקבל מידע ועדכונים, למלא טפסים דיגיטליים, לשלם בקלות, לפתוח פנייה במוקד שירות 106, ליצור קשר במהירות עם כל מחלקות המועצה, ועוד.

בחנויות האלפקציות כותבים: מועצה אזורית מטה בנימין. שמחים לחדש בשירות.

מספר מינימום של חולי קורונה במועצה וזמני מתחמי הבדיקות

בבנימין היום 44 חולי קורונה, זהו המספר הנמוך ביותר מאז הגל הראשון. המצב ביישובי בנימין טוב ב"ה בזכות ההקפדה על כללי הריחוק החברתי.

מתחמי בדיקות הקורונה בבנימין עומדים לרשותכם השבוע:

  • היום (רביעי) בחשמונאים ובטלמון מ-14:00 עד 19:00.
  • מחר (חמישי) בשער בנימין מ-14:00 עד 20:00.

יש קדימות לצוותי החינוך. התהליך קצר מאד. ניתן להגיע בלי תאום ובלי הפנייה. הבדיקה חינם. כל אחד יכול לבוא (גם בלי תסמינים ובלי חשיפה לחולה). הבדיקה אינה מחייבת בידוד, מלבד - נבדקים שנחשפו לחולה/בעלי תסמינים.

סל הקניות שלנו - מבעלי העסקים בבנימין

אינדקס העסקים של בנימין באתר המועצה הולך ומתמלא בימים אלו. מחפשים עסק? רוצים לרכוש מוצר? חפשו קודם באינדקס העסקים של בנימין באתר המועצה.

בעל עסק? היכנס והירשם לאינדקס העסקים ותגיע לאלפי תושבי בנימין הנכנסים לאתר המועצה.

הצטרפו לפעילויות התרבות המקוונות

החורף נפתח  עם לוח ארועים לכל המשפחה. אלפי צפיות מספרות על תכנים מעניינים לכל המשפחה: פעילויות יצירה, הרצאות מרתקות למבוגרים, קבלת שבת מוזיקלית, פרשת שבוע לילדים ועוד. לוח הארועים המלא באתר המתנ"ס.

דרושים

למחלקת גביה דרושים/דרושות פקידי גבייה למשרה מלאה. יש לשלוח קו"ח לדוא"ל:

mirim@binyamin.org.il. פניות מתאימות תענינה.


שבוע טוב חזור