פרסומת

דלג לתוכן העמוד
השבוע בבנימין  ג' בכסלו 19.11.20

ניתן אישור הרחבה לכביש אדם חיזמה

בשעה טובה! פרויקט הרחבת כביש אדם-חיזמה עבר שלב חשוב. התכניות להרחבת הכביש אושרו באופן סופי במנהל האזרחי וכעת פועלת המועצה כדי שהפרויקט יקבל את התקציב הדרוש לביצוע ותחילת עבודות.

תהליכי תכנון כביש, בפרט ביו"ש הם מורכבים וארוכים. אך הרחבת כבישים היא חלק בלתי נפרד מאיכות החיים ופיתוח ההתיישבות והם בראש סדר העדיפויות של המועצה.

לצד זאת, עד לפתרון רוחב של מצוקת הכביש המועצה נוקטת מספר פעולות להקלה על העומס. בכל בוקר מתייצב נציג מועצה במחסום כדי לפקח שהוא עובד נכון ובמתכונת מלאה. בכך, לעיתים חלק מהעומס נמנע. ישנם גורמים נוספים המשפיעים על הזרמת התנועה באזור.

פעילות האגף לשירותים חברתיים בשבוע הבא

בשבוע הבא ייערך באגף לשירותים חברתיים הליך מיון תיקים כבכל שנה על פי הנחיות משרד הרווחה. בשבוע זה לא יתקיימו פגישות ולא יהיה מענה טלפוני שגרתי מצד העובדים הסוציאליים. האגף יתן מענה למקרי חירום ומקרים דחופים. ניתן לפנות למזכירות האגף בטלפון 02-9977102.

תזכורת לטיפול בכלבי הבית

השירות הווטרינרי של המועצה מסר השבוע 7 כלבים לאימוץ, סה"כ 81 מתחילת השנה. השירות הוטרינרי מבקש להזכיר לתושבים לרשום, לשבב  ולחסן את כלביהם במועד, אחת לשנה, ולמנוע מהם להיות משוחררים ברחוב, דבר המסכן את הציבור וגם את הכלבים עצמם.

עיתון ארץ בנימין אצלכם

בתחילת השבוע יֵצא גיליון חדש של עיתון "ארץ בנימין". מוזמנים לאסוף אותו מתיבות הדואר ומנקודות החלוקה ביישובים.

דרושים לפיקוד העורף

פיקוד העורף מחפש אנשי מילואים לשירות מעניין ומאתגר המקשר בין צה"ל לבין הרשות המקומית.

רלוונטי לאנשי ונשות מילואים פעילים וגם לכאלה שסיימו את שירותם הפעיל.

להגשת קו"ח לפקע"ר ohadozeri.ishi@gmail.com.


שבוע טוב חזור