פרסומת

דלג לתוכן העמוד
השבוע בבנימין  ט"ז בכסלו 02.12.20

פועלים להסדרת היישובים הצעירים

מדינת ישראל עומדת בפני חלון הזדמנויות להסדרת ההתיישבות הצעירה המונה 70 יישובים ומעל 20,000 תושבים. היישובים הללו בהם יישובים בבנימין הוקמו לפני 25 שנה על אדמות מדינה בשליחות הממשלה ובעידודה. הדו"ח  הפוליטי של טליה ששון מנע בשעתו את הסדרת היישובים הללו שקמו כמו יישובים אחרים בישראל הקטנה כששלבי הביצוע יצאו לדרך ולאחריהן באה ההסדרה הרשמית. בשבועות הקרובים ניתן לעשות זאת, בהסכמת ממשל טראמפ.

שרי ממשלה הבאים לסיור בבנימין עומדים מקרוב על העוול הנגרם למתיישבים ולכולם ברור שאין סיבה שהממשלה לא תסדיר את היישובים הללו. גם שר הבטחון בני גנץ הודיע כי הוא מסכים להסדרה וכך שרים נוספים ממפלגתו. המועצה, יחד עם שותפים נוספים פועלת רבות כדי לקדם את המהלך.

קייטנת חנוכה - ההרשמה נפתחת

קייטנות חנוכה ביישובים יפעלו על ידי המועצה והמתנ"ס והן יהיו במשך 5 ימים. מיום ראשון (13.12)

ועד ליום חמישי (17.12).

הקייטנה מיועדת לילדי הגנים וכיתות א', ב'. שעות הפעילות: בגנים מהשעה 07:30 עד 13:00, ובבתי הספר מהשעה 07:45 עד 13:00. עלות הקייטנה לילד לחמישה ימים - 100 ש"ח.

ההרשמה תיפתח מחר (חמישי) באתר המועצה ותסתיים ביום ראשון הקרוב בחצות.

עיתון 'ארץ בנימין' מתחדש ומזמין אתכם לקחת חלק

מתי בפעם האחרונה יכולתם להשפיע על מה שכותבים בעיתון? עיתון המועצה 'ארץ בנימין' מחדש את פניו וקורא לכם לשלוח רעיונות, הצעות וכל תובנה שלדעתכם חשוב שנדע.

מה אנחנו מחפשים? לפרויקט ההתחדשות דרושים:

  • מעצב/ת גרפי/ת לפרויקט העיצוב
  • כתב/ת מוכשר/ת

כתבו לנו לדוא"ל: itonbin@gmail.com. מחכים לרעיונות שלכם.

חורף חם של תרבות בבנימין

לוח ארועי התרבות של חודש דצמבר פורסם ואתם מוזמנים להשתתף ולהנות משלל ארועים, הרצאות ומופעים. מתנ"ס בנימין מביא אליכם הביתה את צבי יחזקאלי להרצאה על האקטואליה הים תיכונית והישראלית, את הקומיקאית נויה מנדל , ארועי מוסיקה ועוד. אלפים השתתפו ונהנו בארועי החודש הקודם. הפעילויות מקוונות – פרטים באתר מתנ"ס בנימין.

מתחמי בדיקות הקורונה בבנימין

מקומות וזמני מתחמי בדיקות הקורונה בבנימין והאזור מתפרסמים בתחילת כל שבוע (מיד כשמתקבל אישור פיקוד העורף) באתר המועצה ובקבוצות "בנימין עכשיו", להצטרפות: https://binyamin.org.il/news/9/


שבוע טוב חזור