פרסומת

דלג לתוכן העמוד

יום הזיכרון בבנימין: כמידי שנה, גם השנה יתקיים טקס יום הזיכרון המרכזי של בנימין ברחבת בית יד לבנים שעל דרך האבות (מבנה המשטרה הבריטית בואדי חרמייה), בנוכחות משפחות שכולות רבות בבנימין, ונציגי צה"ל ומשטרת ישראל. הטקס ייערך השנה על ידי תלמידי ישיבת כינור דוד. הטקס יחל בשעה 9:45 ויסתיים בצפירה בשעה 11:00.

 

חוגגים עצמאות בבנימין:  ביום העצמאות, כמיטב המסורת, שוב ניפגש כולנו לחגוג עצמאות ביער נווה צוף (אום צפא) – חניון צה"ל ושפע חוויות וסדנאות בין פינות היער, פינות ליטוף ויצירה, תיפוף על כדורים, הקרנת חידון התנ"ך בשידור ישיר, והשנה גם קרקס! מחכים לכם ביום חמישי ד' באייר, (9/5/19) בין השעות 10:00 - 16:00. פרטים נוספים באתר המועצה או בטלפון:02-9977101.

 

הכנסת ספר תורה לעילוי נשמת הרב אחיעד אטינגר:  ביום ראשון, ז' באייר תשע"ט, 12.5.19, נקיים הכנסת ספר תורה לעילוי נשמת אחיעד אטניגר, נדבת קהילת בלשויה ברוניה במוסקבה. האירוע יחל בכתיבת אותיות אחרונות בבית משפחת אטינגר בעלי (בשעה 16:00), משם תצא שיירת רכבים לישיבת עוז ואמונה בנווה שאנן בתל אביב. בשעה 18:30 – תהלוכה והרקדה עם ספרי התורה. יכבדו בנוכחותם: הצדיק מלנינגרד הרב יצחק קוגן, הרב ישראל מאיר לאו, הרב חיים גנץ, הרב אלי סדן, יו"ר הכנסת יולי אדלשטיין, השר זאב אלקין, ח"כ בצלאל סמוטריץ', ח"כ מאי גולן, חבר מועצת העיר חיים גורן. תושבי בנימין מוזמנים.

 

שלוחת מרכז גוונים חוסן במערב בנימין: בשעה טובה נפתחה שלוחת מרכז "גוונים-חוסן" במערב בנימין, ביישוב ניל"י. במרכז יינתנו טיפולים פסיכולוגים פרטניים, זוגיים ומשפחתיים לילדים נוער ומבוגרים, וטיפולים רגשיים בהבעה ויצירה. יינתן מענה גם לפניות אודות חרדה או טראומה על רקע בטחוני כחלק מהשירות של מרכז חוסן בנימין.

לפרטים נוספים ניתן לפנות למרכז חוסן גוונים, טלפון - 02-5848600, פקס - 02-5848623 או במייל - gvanim@binyamin.org.il.

 

רישום: הרישום לתלמידי כיתות ז-ח בגוש עלי שילה מסתיים, אגף החינוך מבקש מכל ההורים לבנים העולים לכיתות ז', ח' בשנה"ל תש"פ להיכנס לאתר המועצה  https://www.bhr.org.il/Rishum/Rishum.aspx?City=mateHtv

ולרשום את בניהם. יש לבחור את אחת האפשרויות הבאות: ביה"ס אמי"ת ישיבת עלי, או המשך למידה בחט"ב ביסודי בשילה או בעלי.

 

סדנאות בתנאי נופש להורים לילדים עם צרכים מיוחדים: אגף הרווחה מארגן סדנאות בתנאי נופש מיוחד להורים לילדים עם צרכים מיוחדים. מטרת הסדנא היא לתת לכם ארבעה ימים (3 לילות) מהנים, מעשירים ומצמיחים יחד עם הורים נוספים, המתמודדים עם אתגרים וקשיים דומים לשלכם. הימים יהיו מלאים מגוונים ומאתגרים. מבין נושאי הסדנה: תקשורת מתוך הודיה במשפחה, העצמה אישית, הורית ומשפחתית, פיתוח חשיבה חיובית, להאיר את הילד ועוד. הסדנא בתנאי נופש תתקיים בתאריכים יא-יד בתמוז תשע"ט (14-17/7/19) ב"בית הויס" בהרצליה פיתוח בתנאי פנסיון מלא http://beit-heuss.co.il)). השתתפות עצמית בסך 300 ₪  לזוג, 175 ₪ ליחיד (לא כולל הסעות). ההרשמה תסתיים ביום 31.5.19. הנרשמים מחויבים להיות בכל הימים באופן מלא. מספר המקומות מוגבל. ועדה תדון במיון המעוניינים להשתתף. תינתן קדימות לזוגות ולמשפחות שהן בקשר עם אגף הרווחה. הרשמה באתר המועצה בקישור https://binyamin.org.il/6829/, או לפנות למאיה לקבלת טופס ידני במייל revaha@binyamin.org.il.

 

מניעת מפגעי יתושים: יחידת ההדברה במועצה במקשת להזכיר כי כמידי שנה בתחילת האביב, מתחילה פעילות רבה של יתושים, והדרך היעילה ביותר למנוע או לצמצם את התרבותם היא באמצעות מניעת המפגעים. כל בית אב בבנימין נקרא לייבש את המים העומדים בחצרות הפרטיים, לרוקן דליים ומכלים, למנוע נזילות ודליפות מים מברזים וממזגנים בחצר ולהימנע מהשקיית יתר. כמו כן מומלץ להתקין רשתות על דלתות וחלונות הבית, ולהימרח בחלקי הגוף החשופים (כולל הפנים) בתכשירים דוחי יתושים (מורשים) בעת הימצאות בסביבה עם יתושים בוגרים. תושבי בנימין מתבקשים להתריע בפני המזכירות והמועצה על היווצרות מים עומדים בשטחים הציבוריים.

מרוץ טלמונים: תושבי בנימין מוזמנים למרוץ הותיק בבנימין – מרוץ טלמונים שיתקיים זו הפעם ה-12, לזכרם של רועי ארבל, גיל-עד שער ואלחי טהרלב, הי"ד, שיתקיים בי"ח באייר, 23/05/2019. גם השנה יתקיים המירוץ בשעת בין הערביים, בין נופי בנימין המדהימים בשעת שקיעה, במקצים נפרדים לגברים (5 ו-10 ק"מ) ונשים (5 ו-8 ק"מ), ומקצים תחרותיים לבנים ובנות של 2 ק"מ. פרטים והרשמה באתר  realtiming.co.il.

 

תמיכה בעמותות: בקשה לתמיכה ניתן להגיש עד לתאריך 2.6.19. התבחינים והטפסים נמצאים באתר המועצה.

 

שלוחת משרד הפנים: המועד הבא של קבלת קהל בשלוחת משרד הפנים של המועצה בשער בנימין הוא 15.05.19. אין חובת נוכחות לקבלת השרות - ניתן להשאיר את הספחים במעטפה עם מספר טלפון נייד במועצה – אצל שגית מזרחי באגף החינוך.

 

דרושים/ות: לאגף הרווחה דרושים/ות עו"ס לעבודה מיידית לתפקידים הבאים: עו"ס משפחה ביישובים שונים,

עו"ס למרכז קשר פעמיים בשבוע בשעות אחה"צ בשער בנימין. יש לשלוח קורות חיים ל מייל revaha@binyamin.org.il.

לישיבת רגבים בנימין במצפה דני, תכנית חינוכית-חקלאית מבית רוח הגולן, דרושים לשנת הלימודים תש"פ: מורים/ות למתמטיקה ואנגלית, מדריך פנימיה. צוות קטן ומשפחתי, תיכון צומח, עבודה בשעות הצהרים-אחה"צ.
לפרטים - יגאל  050-7733166, אלנתן 052-8871753.


שבוע טוב חזור