פרסומת

דלג לתוכן העמוד

ארוע קשה בבנימין שגבה חיי אדם

השבוע אירע מקרה קשה בבנימין עם תוצאות של אבדן חיי אדם. כוח משטרתי רדף עם מכונית בה נסעו נערים. על פי התעוד מהזירה, ככל הנראה כוח הימ"ר פגע במכונית הנערים תוך כדי המרדף וכתוצאה מכך התהפך כלי הרכב. אחד הנערים, תושב גוש עציון נהרג במקום וארבעה נערים אחרים נפצעו. נציגי המועצה טיפלו ומטפלים במעגלים השונים של הארוע והשלכותיו.

אנו משתתפים בצער העמוק של משפחת סנדק מבת-עין. בימים הקרובים יוציא ראש המועצה ישראל גנץ אגרת לתושבים בעניין.

מתחמי בדיקות הקורונה בבנימין

היום (רביעי) בבנימין 231 חולי קורונה. רפואה שלמה לכולם!

פיקוד העורף ומשרד הבריאות האחראים על הצבת מתחמי בדיקות הקורונה מקשיחים את מדיניות פריסת המתחמים באזורים הנחשבים ירוקים. כתוצאה מכך, בשל התחלואה הגבוהה באזור שער בנימין, מוקמים שם המתחמים. לכל אורך השבוע החולף עשינו ונעשה מאמצים כדי שיוצב מתחם בדיקות גם בחשמונאים, עד כה הצלחנו בכך, אך לאחר הקשחת המדיניות הדבר נעשה קשה יותר. בנוסף, משרד הבריאות מסית מתחמי בדיקות לשבים מחו"ל על חשבון אזורים המוגדרים ירוקים.

לו"ז מתחמי בדיקות הקורונה מתעדכן אונליין באתר המועצה

מפגע זבובים טורדניים – טיפול וקור

בשבועות האחרונים ישנה תופעה של ריבוי זבובים באזורים רבים בארץ וגם ביישובי בנימין. המועצה פיזרה למעלה מ-2500 מלכודות לזבובים כדי להפחית את המטרד.

הסיבה המשמעותית לתופעה היא היעדר רצף של ימים קרים. כשיש מעט ימים קרים ולאחריהם ימים חמים, הזבובים חוזרים ומתרבים. עם כניסת החורף, הבעיה צפויה להיפתר מאליה.

תרבות חורף בבנימין: נויה מנדל בסטנד-אפ

מחלקת תרבות מזמינה אתכם לצחוק יחד עם הקורונה במופע "קורוניה בזום עם נויה" מאת הסטנדאפיסטית נויה מנדל. המופיע ישודר בזום לתושבי בנימין ביום חמישי, ט"ז בטבת 31.12, בשעה 21:00.

דרושים בבנימין

לאתר שילה הקדומה דרוש/ה מנהל/ת מרכז המבקרים לניהול צוות עובדים ומערך הכניסה לאתר הארכאולוגי. קורות חיים יש לשלוח לדוא"ל: tours@telshilo.org.il

לחברה הכלכלית בנימין דרושים מנהלי פרויקטים להובלת תכנון וביצוע מול גורמי מקצוע. פרטים והגשת קו"ח באתר החברה הכלכלית מטה בנימין.


שבוע טוב חזור