דלג לתוכן העמוד

בשורות של התקדמות בכבישים האסטרטגיים בבנימין

שרת התחבורה מירי רגב הגיעה לסיור עבודה עם ראש המועצה ישראל גנץ שעידכן כי אחרי עבודה רבה של גורמי המקצוע יש בשורות טובות:

שיקוע קלנדיה – חיבור מככר אדם לכביש 443 תוך כ-10 דקות. אושר התקציב הדרוש. יוצאים למכרז ולאחר מכן לעבודות סלילה.

שידרוג מרחב הכניסה לירושלים (חיזמה) – בחודשים הקרובים יחלו העבודות להסדרת אזור הכניסה לירושלים. הנתיב הצר לפני הכניסה לכפר חיזמה יורחב לשני נתיבים וכך כל הקטע. הככר תתחלף לצומת רחב ומותאם שינווט נכון את הכניסה והיציאה מירושלים.

אישור תקציב לתכנון הרחבת אדם פסגת זאב - לפני מספר חודשים אושרה התב"ע, והשבוע אושר תקציב לתכנון מלא לכביש 437 בין אדם לפסגת זאב (חיזמה). התכנון בהיקף של 17 מיליון ש״ח.

כביש 446 – בשבועות הקרובים אמורה ועדה ממשלתית לאשר את התקציב לפרויקט הגדול של הרחבת הדרך.

ראש המועצה עסוק בפיתוח האסטרטגי של הכבישים מדי יום.

חדש! מסייעים לכם להעביר כתובת במסגרת ההיערכות לרישום לגנים ולכיתה א'

לקראת פתיחת תקופת הרישום לשנה"ל תשפ"ב ודאו כי כתובת המגורים שלכם רשומה ביישובי בנימין. אם לא, שלחו לנו באופן מקוון את הפרטים ואנחנו נטפל בזה מול משרד הפנים.

לשינוי כתובת בקלות ובמהירות באמצעות המועצה. הירשמו בטופס הדיגיטלי.

הרישום לגני הילדים ולכיתות א' יפתח באתר המועצה ביום חמישי, א' בשבט התשפ"א, 14 בינואר, וימשך עד יום רביעי, כ"א בשבט התשפ"א ,3 בפברואר.

הרישום לפי הגילים הבאים:

כיתה א' - מי שנולד מ-י' בטבת התשע"ה ועד י"ט בטבת התשע"ו  1.1.2015 ועד 31.12.2015.

גילאי 5 -מי שנולד מ-כ' בטבת התשע"ו ועד ב' בטבת התשע"ז 1.1.2016 עד 31.12.2016.

גילאי 4 – מי שנולד מ-ג' בטבת התשע"ז ועד י"ג בטבת התשע"ח 1.1.2017 עד 31.12.2017.

גילאי 3 – מי שנולד מ-י"ד בטבת התשע"ח ועד כ"ג בטבת התשע"ט 1.1.2018 עד 31.12.2018.

למה תוצאות בדיקות הקורונה התעכבו בשבוע האחרון?

תושבים פנו, ואנחנו מסבירים: המועצה מפעילה את מתחמי הקורונה - היא שוכרת מקומות, לוחצת על פיקוד העורף ומשרד הבריאות כדי שיקצו לבנימין מתחמים, מעמידה סדרנים בתשלום ודואגת לפעילות התקינה במתחמים.

הדגימות עצמן נמצאות תחת אחריותו המלאה של משרד הבריאות שמטעמו פועלות קופות החולים, המעבדות ומערכות המיחשוב.  בשבוע האחרון נרשמו בכל רחבי הארץ מספר תקלות בהעברת המידע לנבדקים שיוצרות עיכוב משמעותי.

לו"ז מתחמי בדיקות הקורונה מתעדכן אונליין באתר המועצה.

עדכון קורונה וצבע היישובים

צבע הרשות שלנו בבנימין – צהוב. כיום, הצבע הרשמי של כל יישוב נקבע לפי צבע הרשות ולא לפי צבע מדד התחלואה הפרטי של כל יישוב. לכן כל היישובים מתנהלים לפי הצבע הצהוב שמשמעותו כי אין הגבלות מיוחדות מעבר להגבלות הרגילות.

ביישובי בנימין נכון להיום 329 חולי קורונה. גידול של 100 חולים בשבוע. ממשיכים לשמור על כללי הריחוק החברתי והבידוד!

אין קבלת קהל – עשו שימוש בשירותים הדיגיטליים

במסגרת הוראות משרד הבריאות אין קבלת קהל במשרדי המועצה. היעזרו בשירותים המקוונים באתר המועצה ובאפליקציה החדשה (זמינה להורדה בחנויות האפליקציות). מחלקות המועצה זמינות עבורכם בטלפון. מוקד השירות 106 עומד לרשותכם תמיד.

תושבי בנימין, אתם על אנגלית!!

מוזמנים להירשם לקורס אנגלית. מסובסד לבעלי עסקים ויזמים תושבי בנימין שרוצים לשפר את ידיעת האנגלית שלהם. הקורס במסגרת מתחם בנימין-טק. מתחילים מיד לאחר הסגר! שלחו הודעת ווטסאפ: 052-5666679.


שבוע טוב חזור