דלג לתוכן העמוד
השבוע בבנימין  כ"ב בטבת 06.01.21

איגרת לתושבי בנימין

על רקע הארוע הקשה בו נהרג הנער אהוביה סנדק ז"ל במהלך מרדף משטרתי, כתב ראש המועצה ישראל גנץ איגרת בה פרס את משנתו ואת התייחסות המועצה למציאות הנוכחית. "המציאות מחייבת שינוי מכל הנוגעים בדבר. לשם כך נדרשת התבוננות נכונה על הנוער שבגבעות שגם הוא נדרש לשינוי, וכן ממערכות אכיפת החוק של מדינת ישראל. לקריאת האיגרת

מצב תחלואת הקורונה בבנימין – לקראת סגר ארצי נוסף

בשבוע זינק מספר החולים בקורונה בכל הארץ וגם בבנימין. כ-300 חולים נוספו ביישובי המועצה במהלך שבעת הימים האחרונים. היום (רביעי) ישנם 644 חולים בכל היישובים . הכנסת צפויה לאשר את החלטת הממשלה ומיום שישי יחול סגר כללי שבמסגרתו צפויה סגירה של מוסדות החינוך ותאסר התכנסות של למעלה מ-5 אנשים במקום סגור, כולל בבתי הכנסת.

עם קבלת ההחלטות בכנסת ופרסום התקנות, דוברות המועצה תעביר לתושבים את עיקר ההגבלות החדשות באמצעות קבוצות הווטסאפ של בנימין עכשיו, באתר המועצה ובפייסבוק.

לו"ז מתחמי בדיקות הקורונה מתעדכן אונליין באתר המועצה

בעלי עסקים ועצמאים? הירשמו לכנס העסקים ה-2 של בנימין

כנס העסקים ה-2 של בנימין ייערך ב-י"ט בשבט, 1.2 בשעות הבוקר בזום.

בתוכנית: השקת המיזם החדש של קהילת העסקים בבנימין והרצאתו של אריק זאבי "לנצח בקרבות היום-יום". ערכה ייחודית לבעלי העסקים תושבי בנימין תישלח לכל נרשם!

ההרשמה חובה (ללא עלות)

קבענו לכם אימון עם יובל שמלא בבנימין!

ממש לפני שלבי ההכרעה של תכנית הטלויזיה "נינג'ה ישראל" שמלא באימון נינג'ה-זום מיוחד לילדי בנימין! יום ראשון כ"ו בטבת 10.1 בשעה 17:00. רישום ללא עלות באתר המתנ"ס.


שבוע טוב חזור