פרסומת

דלג לתוכן העמוד
השבוע בבנימין ט"ו בשבט 28.01.21

מתחסנים ושומרים על הכללים כדי לחזור לשגרה

למרות תקופת הסגר שיעור התחלואה בכל הארץ וגם בבנימין לא יורד. בימים האחרונים נרשמה האטה בקצב הגידול של מספר החולים ביישובי בנימין אך עדיין מדובר במספרים גבוהים. כיום ישנם 1,062 חולים בבנימין. בכל יישובי המועצה ישנם חולי קורונה.

עד כה התחסנו 14,277 תושבים בבנימין בחיסון נגד קורונה, 5,713 קיבלו את המנה השנייה. כ-1,000 תושבים התחסנו במתחם החיסונים שהעמידה המועצה עם משרד הבריאות ופיקוד העורף לרווחת התושבים בשער בנימין ללקוחות כל הקופות. 

אנו פועלים לקדם את פרויקט "מגן חינוך" במוסדות החינוך לביצוע שיטתי של בדיקות לתלמידים. הפרויקט מחייב את הסכמת ההורים. נעדכן על כך.

קפיצות החשמל ביישובים– עדכון

בשבוע הקודם עם המערכת החורפית נרשמו קפיצות חשמל רבות ביישובי בנימין. לצד הפתרונות ארוכי הטווח להקמת תשתית חשמל ראויה ומתאימה לאזור, פועלת המועצה מול חברת החשמל כדי לתת מענה נקודתי שיצמצם וימנע את הקפיצות במתח החשמל.

הניתוקים מפריעים לשגרת העבודה ולשהות בבית ופוגעים במכשירי חשמל עדינים. המועצה מטפלת בנושא ועושה מאמץ לרתום את הגופים הממשלתיים לפתרון בר קיימא.

הרשמה למעונות היום במשרד העבודה והרווחה תיפתח בקרוב

לראשונה הרישום למעון יום לשנת הלימודים תשפ"ב מתבצע באופן מקוון, בשני שלבים. ראשית יש להירשם ישירות באגף למעונות יום ומשפחתונים במשרד העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים, ורק לאחר מכן ובתהליך נפרד יש להירשם באופן מקוון דרך המועצה.

ההרשמה במשרד העבודה והרווחה תהיה מתאריך 07.02.21 (כ"ה בשבט) ועד לתאריך 28.02.21 (ט"ז באדר) באמצעות קישור - לחצו כאן (יש להיכנס למערכת ההזדהות הממשלתית ולאחר מכן תיפתח האפשרות לרישום מקוון באגף למעונות יום). רישום הילד באגף למעונות יום לא מבטיח את מקומו במעון.

הרישום במועצה באופן מקוון יפתח לקראת סוף חודש מארס 2021. פרטים יפורסמו בהמשך.

רוצים להקשיב לכם – נא השיבו על סקר שביעות רצון תושבים

גם בתקופה מורכבת ומאתגרת של שיבוש השגרה, חשוב לנו להמשיך בפעילות הסדירה של המועצה למתן שירות איכותי לתושבים ולהמשך פיתוחה של בנימין.

נשמח שתשיבו לסקר השנתי לבחינת שביעות רצון התושבים מהחיים בבנימין ומתפקוד המועצה בתחומים השונים.  היכנסו:

הסקר אנונימי ואורך מספר דקות. תודה על שיתוף הפעולה! 

פתחנו קווי תוכן לציבור החרדי בבנימין בזמן הסגר

כדי להקל את השהות בבית על תושבי בנימין בני הציבור החרדי בתקופה זו, מתנ"ס בנימין הקים קו תוכן עשיר ומגוון לכל המשפחה. ניתן להאזין לשיחות, הרצאות וסיפורים ממיטב המרצים והאמנים של הציבור החרדי להנאת הילדים והמשפחה כולה. מוגש בשיתוף המחלקה לתרבות תורנית.

קו התוכן לנשים 072-2549794 - קו התוכן לילדים 072-2549795. חייגו ותהנו.

חורף חם בבנימין

  • הרצאה נוספת בסדרה המוצלחת להורי בנימין "הורים בנעלי בית", והפעם: 'כלים לויסות עצמי' עם דינה קורול ביום שני הקרוב בשעה 20:30 בזום.
  • אסף יסעור הנער שהתחשמל ברמת הגולן, איבד את ידיו ומתאמן עכשיו לאולימפיאדה אימון זום מיוחד בשילוב סיפור אישי יוצא דופן ומעורר השראה – יום שלישי הקרוב בשעה 21:00.
  • "גשר המיתרים"- נשות בנימין מוזמנות להצטרף לקבוצות הידברות נשית להרבות אהבת חינם תוך שימוש בכוחה של המוסיקה, בהובלתה של בת גלים שער ומחלקת התרבות במתנ"ס. מהרו להירשם.

פרטים מלאים והרשמה לכל הארועים ללא עלות – באתר מתנ"ס בנימין


שבוע טוב חזור