דלג לתוכן העמוד
השבוע בבנימין כ"ח בשבט 10.02.21

מחבקים את קהילת נעלה

ביום שישי האחרון פקד אסון את היישוב נעלה עם הירצחה של דיאנה רז ז"ל. הצוותים המקצועיים של המועצה יחד עם נציגי והנהגת נעלה טיפלו במקרה המורכב. המקרה הקשה היכה גלים ברחבי הארץ.

ביישובים הקרובים לנעלה הביעו מחווה חמה של סולידריות בנימינית שגם הגיעה לכלי התקשורת. יישובי גוש טלמונים והסביבה פקדו את היישוב נעלה, עברו בין הבתים וחילקו עוגות עם הקדשה אישית שהכינו מאות תושבים.

יש לזכור כי בכל מקרה של מצוקה, חשש מאלימות או קושי אישי ומשפחתי אחר יש מגוון כתובות שניתן להיעזר בהם. החל מהמשטרה או המוקד הבטחוני, או העובדים הסוציאליים והשירות הפסיכולוגי של המועצה אותם ניתן להשיג דרך מוקד השירות 106 שיפנה את הפנייה לכתובת הנכונה. בעיקר – לא נשארים לבד. תושבים רבים פונים ומתייעצים. לא בושה לפנות ואם צריך גם לקבל עזרה.

מתווה פתיחת הלימודים ביישובי המועצה

בהתאם למתווה הממשלה, מעונות היום וגני הילדים נפתחים בחלק מיישובי בנימין. ככל שתושבים רבים יותר יתחסנו כך יוכלו היישובים בהמשך לפתוח גם בתי ספר. שיעורי התחסנות גבוהים מורידים את התחלואה ומגבירים את הבריאות.

באתר המועצה פורסם סדרי הלימודים המפורטים ביישובים ועיקרו: גני ילדים ומעונות ילמדו ביישובים ירוקים וצהובים. בתי הספר לא יפעלו בשלב הזה.  בתי הספר יוכלו לקיים לימודים במרחב הפתוח עד 10 אנשים – על כך יעדכנו המוסדות את ההורים.

יולדות בבנימין – ברוכות הבאות למועדון

מועדון יולדות אם לאם בנימין של מתנ"ס בנימין כאן בשבילך עם סדרת הרצאות ושיח נשי  מדי יום שלישי בבוקר בשעה 10:30 בזום. מתחילות בשלישי הקרוב. כל הפרטים וההרשמה – דרך אתר המתנ"ס.

 

לפעילות עסקית במרחב הציבורי הקדימו לבקש היתר

מחלקת רישוי עסקים ופיקוח עירוני מבקשת להזכיר לקראת פורים – פעילות עסקית והצבת דוכן או שימוש במרחב הציבורי למטרה עסקית מחייבת הגשת בקשת היתר ( כולל סוגי המכירות והרוכלות היומיים השונים). הטופס המקוון להגשת בקשה נמצא באתר המועצה, תחת הכותרת – בקשה להיתר במרחב הציבורי


שבוע טוב חזור