פרסומת

דלג לתוכן העמוד
השבוע בבנימין כ"ו באדר 10.3.21

בבנימין מחדשים בשירות – לרשותכם עמדות 'ממשל זמין'

תושבי בנימין מוזמנים לקבל במהירות ובקלות את מגוון שירותי הממשלה בעמדות ממשל זמין שהוצבו עבורכם במשרדי המועצה בשער בנימין ובשלוחה בנעלה.

בעמדה מגוון שירותים: חידוש רישיון נהיגה, חידוש רישיון רכב, בקשה לתעודת לידה/פטירה, הנפקת ספח תעודת זהות (קיימת, לא חדשה), חתימה על כרטיס אדי ועוד.

השירות ניתן בשעות פעילות המועצה בימים א'-ה' בין השעות 08:00-16:00 ללא תיאום מראש.

נכנסים נקיים לפסח - היערכות מחלקת פינוי אשפה לקראת החג

השבוע החלה מחלקת פינוי אשפה בתיגבור איסוף האשפה בכלל היישובים כדי להגיע לחג הפסח עם יישובים נקיים ונעימים, ומבקשת את שיתוף הפעולה שלכם: 

  • הקדימו להוציא גרוטאות ולהניחם בצורה מסודרת במקומות המיועדים לכך.
  • סבב פינוי האשפה מתוגבר מהשבוע ל-3 ימי עבודה בשבוע.
  • בימים שלפני החג, נעבוד גם בלילה. בבקשה לא להחנות מכוניות באופן שחוסם את הגישה למכולות האשפה. לא נוכל לפנות מכולה חסומה.
  • אנו משתדלים מאד להפחית את הרעש בעבודה בלילה.
  • פינוי אחרון של האשפה בכל יישובי המועצה יהיה במהלך הלילה שבין חמישי לשישי ערב שבת שלפני חג הפסח ויסתיים  עד השעה 9:00. הקדימו לפנות חמץ בהתאם.
  • חל איסור מוחלט לשרוף חמץ בתוך המכולות ובקרבתם!!            

המועצה מסייעת לתלמידי התיכון לצמצם פערים בלימודים

אגף החינוך נרתם לשיפור ביצועי הלמידה ומזמין את תלמידי התיכון להשלים חומרי לימוד, לצמצם פערים, ולהתכונן לבגרויות. מרכזי הלמידה של המועצה בשער בנימין ובעפרה.

כיתות ז' – ח' - בשער בנימין בין השעות 13:00-17:00 בימים נפרדים לבנים (יום ג') ובנות (יום ד') .

כיתות ט'- י"ב- בעפרה בימים א', ד', ה' בין השעות 10:00-14:00.

מרכזי הלמידה פועלים לפי הנחיות הקורונה, יש להגיע עם מסיכה ולמלא הצהרת בריאות בכל יום. עלות סמלית: 10 ש"ח לשעת לימוד. פרטים והרשמה באתר המועצה.

תרבות והרצאות להורים אצלכם בבית

ביום שלישי ב-21:00 מפגש לתושבי בנימין עם יהודה משי זהב יו"ר זק"א בהרצאה בנושא "מככר השבת להר הרצל". אל תחמיצו! ההרצאה בזום – רישום באתר המתנ"ס.

ועדת הגיל הרך של המועצה יחד עם תכנית 360 מזמינה אתכם ההורים להרצאה מרתקת של פרופ' נעמה עצבה ממכון "דואט" ביום שלישי ב-20:30 בזום על "הורות וביטחון עצמי של ילדים". קישור לזום באתר המועצה.

היכנסו לאתר המתנ"ס והשתתפו בהרצאות ושלל פעילויות שמגיעות עד אליכם.


שבוע טוב חזור