פרסומת

דלג לתוכן העמוד
השבוע בבנימין ד' בניסן 17.3.21

מדיניות המועצה לשמירת בריאות ושגרת ילדינו במוסדות החינוך

במכתב להורים שפירסם השבוע ראש המועצה ישראל גנץ, הוא עדכן על מדיניות המועצה לשמירה על בריאות ושגרת ילדינו במוסדות החינוך, במסגרתה צוותי החינוך העובדים תחת המועצה (מטפלות במעונות וסייעות בגנים ובבתי הספר) יהיו חייבים להיות מחוסנים/מחלימים או להציג בדיקת קורונה שלילית בת 72 שעות. המועצה תפעל ליישם ולאכוף את ההוראה. הגננות והמורים אינם עובדים תחת המועצה ולכן אין למועצה אפשרות לקיים כלל זה לגביהם.

יתכן שיהיו מסגרות שבשל מחסור בכוח אדם מחוסן לא יוכלו להיפתח לסירוגין. אנחנו במועצה נעשה ככל שנוכל כדי להדביק את הפער, אבל גם מצב כזה עדיף על פני הכנסת ילדים ומשפחות שלמות לבידוד וסיכון להדבקות.

מכתב ראש המועצה להורים

אטרקציות של תיירות וטבע בחופשת פסח וימי החג בבנימין

שפע מסלולי טיול משפחתיים, סיורים מודרכים, מגוון אטרקציות ואתרי תיירות ומורשת מחכים לכם בבנימין. היכנסו לאתר המועצה והורידו את המדריך המלא למסלולי טיול לכל המשפחה בטבע במערב בנימין ובמזרח. כל משפחה יכולה למצוא בבנימין את הבילוי המתאים לה בפסח. בואו והזמינו חברים ומשפחות מכל הארץ.

אז מה אם אין סגר? מכירת חמץ בקלות בלי לצאת מהבית

המועצה הדתית מטה בנימין מזמינה אתכם למכור את החמץ באופן מקוון ובקלות.
היכנסו כבר היום לאתר המועצה ומיכרו את החמץ שלכם - מכירת חמץ 

פרויקט משרד הפנים לבטחון תזונתי

הספק שנבחר לחלוקת תלושי המזון הינו 'אשל ירושלים'. המועצה העבירה לספק את רשימת התושבים הזכאים על פי הכללים שקבע משרד הפנים. חלוקת התלושים נעשית ישירות על ידי 'אשל ירושלים' ולא על ידי המועצה והיא אמורה להתחיל בימים הקרובים.

תרבות של אביב במתנ"ס בנימין

ביום ראשון ב-21:00  הרצאתו של אהרל'ה מייטליס על "יהודים בחושך- יציאת מצרים 1492" - מסע בספרד בעקבות יהודים, מומרים ואנוסים.

ביום שני ב-20:30 שיחה עם יוסי מדמוני יוצר הסרט "גאולה". הסרט יהיה זמין לצפייה יום קודם.

הצגה לילדים לקראת פסח "מלך המדבר" ביום שני ב-17:00.

הירשמו לכל הארועים באתר המתנ"ס.

דרושים

למעונות בנימין דרושות מטפלות כוננות בכל הישובים. לאחר חיסון שני או מחלימה. שכר גבוה למתאימים. לפרטים: shiframb@eliad.org.il


שבוע טוב חזור