דלג לתוכן העמוד
השבוע בבנימין כ"ד באייר 6.5.21

אסון הר מירון – מי שהיה בארועים מוזמן לפנות ולשתף

מועצת בנימין משתתפת בצער הלאומי על מותם 45 הנספים באסון הנורא. כבר בליל האסון הציעה המועצה סיוע – ראש המועצה יצר קשר עם רשויות המדינה ואמר כי המועצה נכונה להעמיד את מערך האוטובוסים בסיוע החל"פ וכל עזרה אחרת שיש בכוחה. האגף לשירותים חברתיים הציע לרשויות מקומיות אחרות סיוע לתגבור הצוותים המתמודדים עם משפחות ההרוגים והפצועים. ביום ראשון הורדו הדגלים במשרדי המועצה לחצי התורן.

אנשי הצלה ורפואה תושבי בנימין השתתפו במשימת החילוץ והגשת העזרה במקום האסון. המועצה פונה אליהם ולתושבים שהיו במקום בבקשה כי יצרו קשר על מנת לקבל סיוע מקצועי הנצרך במקרה קשה זה. לא מתמודדים לבד!

לפניות למרכז חוסן: 02-5848600. לאגף לשירותים חברתיים צרו קשר עם העוסי"ם היישובים שפרטי הקשר איתם באתר המועצה. לסיוע ולהתייעצות בנוגע לילדים שנכחו באירוע או מושפעים מדיווחים על האירוע אפשר להפנות לשירות הפסיכולוגי החינוכי בטלפון: 02-9700600.

 

ספקי תוכן ויצירות - הירשמו למאגר הספקים לקראת קייטנות הקיץ

לקראת קייטנות הקיץ שמפעילה המועצה בכל יישובי בנימין, בונה המועצה מאגר ספקי תוכן והפעלות. תינתן עדיפות משמעותית למפעילים תושבי בנימין מתוך מגמה לחזק את העסקים המקומיים ואת התושבים.

מפעילי חוגים, מנחי פעילות תוכן, סדנאות יצירה, הפעלות וכיוצא בזה. לקייטנות וכיוצא בזה מוזמנים להירשם ולהצטרף למאגר. הרשמה באתר המועצה. צוות הקייטנות של המועצה יפנה אליכם עם תחילת בניית מערכת הקייטנות. ההצטרפות למאגר תהיה עד לתאריך י"א בסיון, 22.5.21. הצטרפות ורישום במאגר אינו מחייב את המועצה לפנות אל הספק. הפנייה תעשה לפי שיקול הדעת והצרכים של צוות הקייטנות.

 

הגשת בקשות להחזרי נסיעות לתלמידים זכאים – עד יום ראשון

תזכורת להורים לתלמידים שלומדים באזורי הרישום וזכאים להחזרי נסיעות על פי הקריטריונים של משרד החינוך: ניתן להגיש את הבקשה עד ליום ראשון הקרוב כ"ז באייר, 9.5.21.

יש להגיש את הבקשה באופן מקוון דרך אתר המועצה. חפשו: החזרי נסיעות. (שם תמצאו גם את הקריטריונים). ההחזר הכספי ישולם להורים במהלך סוף חודש יוני עד תחילת חודש יולי.

 

מתנ"ס בנימין מזמין לערבי זמר ביישובים

לקראת חג השבועות מתנ"ס בנימין מזמין אתכם:

אסף אשתר עם המופע: "כל המלים השמחות":

ב' בסיון, 13.5 ב20:30 בנילי. לפרטים והרשמה: עדי:052-4000352. ז' בסיון, 18.5 ב20:30 בעטרת. לפרטים והרשמה: רעות:050-477760.

משה להב  עם המופע "הטיש הגדול": ז' בסיון, 18.5 ב20:30 בעפרה. לפרטים והרשמה: צופיה 054-9009615

 

דרושות מטפלות למעונות המועצה

למעונות בנימין דרושות מטפלות/מטפלות רוטציה. תנאים טובים למתאימות!

לפרטים: שפרה- 02-9977104 shiframb@eliad.org.il      


שבוע טוב חזור