איגרת לתושבי בנימין: יום הבחירות

תאריך: 11/09/2019

 

תושבי בנימין שלום וברכה,

יום הבחירות הולך ומתקרב, ותמונת המצב הנוכחית מדאיגה מאד. התחזקות מפלגות המרכז, קמפיין ההדתה ומסע ההפחדה נגד הדתיים, התגייסות התקשורת נגד ראש הממשלה ומפלגות הימין, אדישות הציבור הלאומי ונחישות השמאל להחליף את השלטון מעוררים חשש לנפילת שלטון הימין. הסקרים מראים התחזקות של מגמה מדאיגה זו, ואנו – אנשי ההתיישבות - לא יכולים להרשות לעצמנו לעמוד מנגד בחיבוק ידיים.

אמנם יום הבחירות הוא יום שבתון, ורובנו מעדיפים לבלות ולנוח בו, אבל הפעם דומני שאין לנו את הפריבילגיה לעשות זאת. אני קורא לכולכם, תושבי בנימין, להתגייס ליום הבחירות ולהיות שותפים בהעלאת אחוזי ההצבעה ובמיצוי הפוטנציאל של מחנה תומכי ההתיישבות.

הרבה מדי מונח על כפות המאזניים. ממשלת שמאל, או ממשלת "אחדות" שלמעשה היא ממשלת "מרכז" שאינה מחויבת להתיישבות, משמעותם צעדים רבים אחורה. כעת כשתכניות פיתוח, תשתיות וסלילת כבישים רבות בעיצומן, אנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו שתיבחר ממשלה שתייבש את הפיתוח והבינוי, וגם אם לא תצהיר בפה מלא שהיא מתכננת לעקור יישובים, בפועל היא לא תשקיע בהם ולא תאפשר את התפתחותם.

התגייסות של המונים ביום הבחירות יכולה להיות משמעותית מאד. כבר ראינו בעבר איך פעילות של המונים משפיעה באופן דרמטי. מטה "זזים לימין" הוקם כדי להעלות את אחוז ההצבעה למפלגות הלאומיות ולרכז את המתנדבים ביום הבחירות. בכל יישוב יש רכז של המטה – אנא התחברו אליו והיו שותפים במאמצים המשותפים, שבכוחם לחסוך לנו שנים של חרטה. אנשי ההתיישבות יודעים להירתם ולהשפיע כשהדבר חשוב, וזו העת להבין: הדבר חשוב מאד.

וכמובן, לפני הכל, אנחנו מוודאים שכולם סביבנו, ביישובנו ובמשפחתנו, מצביעים. כל קול חשוב.

 

לפרטים נוספים – חפשו בגוגל "זזים לימין".

 

בברכה,

ישראל גנץ

ראש המועצה