שושקי בארץ בנימין

ברוכים הבאים לפרק האחרון של שושקי בארץ בנימין. היום שושקי ואפרת מכינים לכם הפתעה, ולא סתם הפתעה - פנקייק עם הפתעה, עם מיה נלמד להכין תה מצמחים שנמצאים בגינה, זאבי ידבר עם שושקי על תזונה נכונה, באוריגמי נכין היום גבעול לפרח שהכנו ביום חמישי - פרח שתוכלו להביא להורים מתנה בליל הסדר!


 

פרק 10

 

פרק 9

ברוכים הבאים לפרק התשיעי של שושקי בארץ בנימין. אפרת ושושקי יכינו פיתה קראנץ', זאבי יעביר אימון אירובי, שושקי יכיר לנו את נעם לוי מעפרה שמנגן על דרבוקה ובפינת קיפולי הנייר נלמד להכין פרחים לחג שישמחו את אמא ואבא. כיף שהצטרפתם אלינו!

פרק 8

אז מה מחכה לנו היום? שושקי יכין עם אפרת לביבות קורנפלקס, יתרגל "סקווטים" עם זאבי לחיזוק שרירי הרגליים, ידבר עם איתי חמו מטפל במרכז חוסן גוונים על כמה חשוב מדי פעם לריב עם האחים (כן! כן! לא התבלבלנו), ויכין ציפור מעופפת בקיפולי נייר.

פרק 7

בפרק השביעי נכין בייגלה מתוק וטעים, זאבי ילמד אותנו תרגילי גמישות, עם מיה נלמד לעשות תרגילי מדיטציה ובקיפולי נייר נכין קופסת מתנה חגיגית לכבוד פסח.

פרק 6

בפרק השישי נלמד להכין כנפיים מטוגנות, נלמד להכין סביבון מקיפול נייר שיכול גם לעופף ונפגוש את הדסה - מטפלת רגשית ממרכז חוסן. שושקי יגלה להדסה שהוא קצת מפחד מהקורונה, יפגוש את סיגלית שגם היא מפחדת, ויחד הם ילמדו להתגבר על הפחד.

 

פרק 5

שושקי חוזר בפרק חמישי עם כנאפה מתוקה וטעימה. זאבי ילמד תרגילים שאפשר לעשות על המדרגות בבית. רועי ותהל התאומים המתוקים יספרו איך הם מעבירים את הזמן בחופשת הקורונה ובאורגמי נלמד להכין סירות מרוץ מהירות שאפשר להשיט בעזרת נשיפה בלבד.

פרק 4

קצת התגעגענו לגנים ולבית הספר ולכן הבאנו את חיה לוי מנהלת החינוך היסודי שתענה על השאלות של שושקי. וחוץ מזה גם נלמד עם אפרת איך מכינים לחוח, וכמו תמיד שושקי וזאבי ידגימו  לנו תרגיל ספורט וכמובן קיפול נייר חדש חדש! 
 

פרק 3

ברוכים הבאים לפרק השלישי של שושקי בארץ בנימין! בימים אלה שקצת אסור לצאת מהבית ולפגוש חברים חדשים,⁦ שושקי מביא אותם היום עד אליכם לפה!  ג'קי התוכי, גיורא האיגואנה ובואה הנחש כבר מתרגשים להכיר אתכם ונכין עם אפרת פסטה קראנץ'!

פרק 2

הכנתם אתמול פיתה על מחבת? כי היום נכין ביחד המבורגרים! ואתם מוזמנים להביא איתכם דפים כי היום נלמד יחד לעשות קיפולי נייר! וגם נפגוש אורח מכובד ומיוחד! מנחשים מי זה? התוכנית שושקי בארץ בנימין צולמה במרכז חוסן גוונים, תודה רבה על האירוח.

פרק 1

קבלו את הפרק הראשון של שושקי בארץ בנימין - נלמד להכין פיתות ביתיות על המחבת, נעשה תרגילי ספורט ביתי להתאמן על שיווי משקל ונפגוש יחד עם שושקי את דר' עירא ארליכמן, רופא ילדים.