המשלחת המדינית של חברי הקונגרס בבנימין יוצאת לדרך

סדרת מפגשי המשלחת המדינית לחברי קונגרס שאירגנה מועצת בנימין בשיתוף עמותת "yes Israel" מארחת בין היתר את בנימין נתניהו, ניר ברקת וישראל גנץ


9c45efea-2931-4c95-8361-28a61fde709e

בצהרים (שלישי) תצא לדרך המשלחת המדינית הוירטואלית לחברי קונגרס שיזם ראש מועצת בנימין ישראל גנץ יחד עם עמותת "yes Israel". ארועי המשלחת יתפרסו על פני מספר ימים. במסגרת ההכנות לסדרת המפגשים מתכנסים חברי קונגרס דמוקרטיים ורפובליקנים שקיבלו ערכות בהן חולצות מיוחדות, חומרי הסברה, מפות ועוד.

מועצת בנימין תארח במפגש המרכזי את ח"כ בנימין נתניהו שיעביר הרצאה על אסטרטגיה מדינית ויקיים שיח עם חברי הקונגרס אחרי דברי הפתיחה של ראש מועצת בנימין ישראל גנץ. במפגש הפותח יתארח ח"כ ניר ברקת. דסק החו"ל של מועצת בנימין עם ישראל גנץ יובילו את חברי הקונגרס לסיור וירטואלי באתרי מורשת מרכזיים בבנימין.

על רקע המאמצים בבנימין לקדם חקיקה אמריקנית נגד חרם על ההתיישבות ביהודה ושומרון, המפגש שיתקיים מחרתיים (חמישי) יעסוק בנושא ובו ימסור הרצאה יוסי קופרווסר שכיהן כראש חטיבת המחקר באמ"ן, וכמנכ"ל המשרד לנושאים אסטרטגיים. חברי הקונגרס ידונו עם ראש המועצה על הדרכים שיש לקדם כדי להאבק בחרם נגד ההתיישבות.

עוד בסדרת המפגשים יתכנסו נשות חברי הקונגרס לסיור וירטואלי בארץ התנ"ך של אתרי המורשת של בנימין, את המפגש תוביל מנהלת דסק חו"ל של המועצה אליענה פסנטין יחד עם רותי ליברמן, המומחית ליחסי ארה"ב-ישראל ומנהלת עמותת "yes Israel" המארגנת מזה עשור משלחות של חברי קונגרס ומשפיענים אמריקנים לישראל.

המפגש שינעל את סדרת המפגשים של המשלחת המדינית לבנימין יערך לראשי הצוותים והמטות של חברי הקונגרס והוא יתמקד באתגרי ההתיישבות ובביקור וירטואלי בשילה הקדומה ועל חזרת העם היהודי לארץ מולדתו, ארץ התנ"ך.

ראש המועצה ישראל גנץ: "אנחנו נרגשים לפתוח היום את המשלחת המדינית הוירטואלית. יש רצון גדול בקרב מנהיגים אמריקנים להכיר מקרוב את השליחות המעשית שלנו כאן בבנימין ובחבלי ארץ ישראל. חלקם אף נרתמים לפעולות חשובות בזירה האמרקינית שמסייעות לנו מאד. אני בטוח שסדרת המפגשים תהיה מחכימה ומועילה".