מלאי רשמים חזרנו מעוד כנס של המגזר הכפרי - כנס ארצי שאליו מתאספים כל מדריכי הנוער מהמרחב ההתיישבותי-הקיבוצי, חילונים ודתיים, ודנים בסוגיות חינוכיות. ברוך ה', הייתה הצלחה גדולה, הלבבות נפתחו, וגם הרצון להיות מנהיגים יותר משמעותיים בחברה הישראלית.

 

תחילת הדרך הייתה לפני שש שנים, אז הכנס אז עוד היה קטן ולא גדול כמו היום. נסענו ביחד כ-12 רכזי נוער מבנימין לכנס שהתקיים באכסניית רבין בירושלים. איני זוכר בדיוק מה היו התכנים, אבל אני כן זוכר היטב - שהוא היה מאד משמעותי בשבילי. בעיקר משום שהיה זה מפגש עם הרבה אנשים שעוסקים בנושאים החשובים במדינה שלנו, וחושבים על הנוער בחינוך הבלתי פורמלי. פגשתי שם אנשים אצילי נפש שהותירו בי רושם גדול.

 

מאז עברו כבר הרבה שנים, שבהן אני ממשיך להגיע לכנס, ובכנס השנה אפילו זוכה לקחת חלק בהנחיה.

הכנס השנה היה עבורנו, רכזי בנימין, משמעותי ביותר, שכן הנושא עסק במנהיגות נוער, נושא שקשה שלא להיקשר אליו. רכזי נוער בנימין לקחו חלק משמעותי בכנס, והראו נוכחות רבה.

 

תודה רבה למחלקת הנוער של בנימין שתמיד דואגת לפנק אותנו כמו שצריך. מה שנותר עכשיו זה רק להתפלל שכל מה שפעלנו יעשה רק טוב ויוביל לדרך חדשה. שנזכה להמשיך לקרב בין הקצוות השונים בעם ישראל, לאחות את הקרעים, ושנשפריץ את האהבה הבנימינית לכל כיוון.